Ana Sayfa Etiketler Yapay Zeka

Etiket: Yapay Zeka

Google, Yapay Zekaya Yazılım Öğretiyor!

Yapay zeka yarışında son hız ilerleyen Google öğrenme yazılımı yapan öğrenme yazılımıyla çok fazla şey başaracak gibi görünüyor!

Putin’den Yapay Zeka Açıklamaları!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, günümüzün gelişen teknolojisi yapay zeka ile ilgili oldukça önemli açıklamalara imza attı. İşte o açıklamalar!

Facebook Yapay Zeka Çalışmalarını Durdurdu!

Facebook tarafından yürütülen yapay zeka çalışmaları, dikkat çeken bir gelişme sonucunda askıya alındı. İşte tüm detaylar!

HoloLens 2 Yapay Zekaya Sahip Olacak!

Günümüz şartlarına uyum sağlamak için çalışmalarını sürdüren Microsoft şimdi de HoloLens 2 modeli için yapay zeka desteği sunmayı planlıyor!

Yapay Zeka Mükemmel Twizzlers’ı Yaratırken Nasıl Yardımcı Olabilir?

Gün geçtikçe hayatımıza daha fazla dahil olan yapay zeka iş dünyasında da kendini gösterecek gibi duruyor. Peki, insanlara duyulan ihtiyaç azalacak mı?
Yapay Zeka

Yapay Zeka Sürecinde Yaşanan Gelişmeler ve Zorluklar!

Günümüzde yapay zeka teknolojik ve bilimsel gelişmeler arasında önemli bir başlık haline gelmiş olsa da yapay zekayla yüzleşmek hiç de kolay sayılmaz.

Semantic Web-Anlamsal Ağ Nedir?

Geleceğin interneti Samantic Web yani Anlamsal Ağ nedir? İşte Semantic Web nedir? sorusunun cevabı ve Anlamsal Ağ detayları!

Yakın Arkadaşını Yapay Zeka Olarak Geri Getirmeye Çalışan Mühendis!

Normal mühendisler işlerini bitirirken Eugenia Kuyda yepyeni çalışmalara başladı. Tek isteği en yakın arkadaşını yapay zeka olarak geri getirmekti.
Yapay Zeka Pop Müzik

Yapay Zeka Pop Müzik Besteledi!

Yapay zeka en sonunda pop müzik bestelemeyi de başardı. İşte yapay zeka tarafından bestelenen ilk pop müzik ile ilgili detaylar!
Tim Cook

Tim Cook, Yapay Zeka ile İlgili Açıklamalarda Bulundu!

Apple CEO'su Tim Cook, yapay zeka gelişmeleri ve bu gelişmelerin akıllı telefonlar üzerinde belirecek etkileri ile ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar!

AI Algoritması ile Ses Kayıtlarında Devrim!

Günümüzde birçok Hollywood filminde gerçek seslerin video parçalarına uyarlandığını hepimiz biliyoruz. Bu sesler kapı gıcırtısından ayak seslerine kadar uzanabiliyor. Ancak AI algoritması sayesinde işler değişiyor. İşte detaylar!

Samsung Ülkemizde Yapay Zeka Laboratuvarı Açtı!

Samsung Electronics Türkiye, Ankara Üniversitesi içinde yapay zeka laboratuvarı açılışı yaptı. İşte yapay zeka laboratuvarı ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler