İnternet

İnternet haberleri ve internet ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler ve yenilikler, Haber Tekno sayfalarında! Temel iletişim haline gelen internet ve internet ile ilgili tüm ürünler ve servislerle ilgili en son gelişmeler, an be an HaberTekno.com internet haberlerine!

Opera VPN

Opera VPN ülke seçimi kalktı!

Opera VPN servisi yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte kısıtlı bir hal almaya başladı. Opera VPN açma işlemi yapan kullanıcılar, yeni güncelleme sonrası farklı bir tablo ile karşılaştı. İşte yeni Opera güncellemesinin detayları!
2017'de Google'da En Çok Hangi Kelimeler Aratıldı

2017’de Google’da En Çok Hangi Kelimeler Aratıldı?

Google, 2017 yılında da en çok aratılan kelimeleri listeledi. İşte ülkemizde 2017 yılı boyunca Google'da en çok aratılan kelimeler!
Kraken Bitcoin Borsası

Kraken Bitcoin Borsasına Erişim Sorunları Yaşanıyor!

Kraken Bitcoin alım-satım platformuna bugün ciddi bir erişim problemi yaşanıyor. İşte Kraken borsası erişim sorunun detayları!
2017 Avrupa Mobil İnternet Kullanım

2017 Avrupa Mobil İnternet Kullanım Analizleri Yayınlandı!

Avrupa'daki 2017 mobil internet kullanımları ile ilgili analiz sonuçları yayınlandı. Avrupa'daki mobil internet kullanımı artıyor!
ethereum

Ethereum Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Dijital para birimlerinin her geçen gün daha da değerlenmesiyle Ethereum da değer kazandı. Peki, Ethereum nedir ve nasıl çalışır?
MediaTek MT2621

MediaTek’ten IoT İçin Yeni MT2621 İşlemci!

MediaTek, nesnelerin interneti yani IoT için hazırladığı yeni MT2621 işlemci modelini duyurdu. İşte MediaTek MT2621 işlemci modelinin detayları!
Amazon

Amazon Türkiye İçin İlk Tarih Ortaya Çıktı!

Amazon Türkiye için ilk tarih ortaya atıldı. İşte "Amazon Türkiye'ye ne zaman gelecek?" sorusuna ilişkin ortaya çıkan ilk cevap!
YouTube

YouTube Çocuk Videolarına Gelen Yorumları Kontrol Edecek!

Google, çocuklar tarafından hazırlanan ve yayınlanan YouTube videolarına gelen yorumları kontrol altına almaya çalıştığını açıkladı!
Google iPhone X Güncelleme

Google’dan iPhone X için Güncelleme!

Google, Safari arama sonuçlarında yeni bir tasarım güncellemesine gitti. İşte Google'ın yeni tasarım güncellemesi ile ilgili detaylar!
google uçak

Google’dan Uçak Bileti Sitelerine Kötü Haber!

Google, bundan böyle uçuş bilgi sisteminin uçak bileti satan internet siteleri ile paylaşmayacağını duyurdu. İşte detaylar!
Google Konum Bazlı Arama Sonuçları

Google Arama Sonuçları Sadece Konum Bazlı Olacak!

Google, farklı ülkelerde kullandığı bölgesel uzantılı internet sitesinin artık bir fark oluşturmayacağını duyurdu! İşte konu ile ilgili detaylar!
Gmail Eklenti Desteği

Gmail’e Eklenti Desteği Geldi!

Google tarafından hem bireysel hem de kurumsal müşterilere mail hizmeti sunan Gmail servisine, eklenti desteği getirildi!
Yaani Arama Motoru

Yaani Arama Motoru Turkcell Tarafından Kullanıma Sunuldu!

Yerli arama motoru çalışmaları kapsamında daha önce ortaya çıkan Yaani, Turkcell tarafından kullanıma açıldı. İşte Yaani arama motoru!
google doodle aşık veysel

Google Doodle’da Bu Defa Aşık Veysel Yer Aldı!

Google, Doodle servisi kapsamında Aşık Veysel'i unutmadı ve doğum günü vesilesi ile Doodle olarak Aşık Veysel tasarımını tercih etti!
Alphabet Project Loon

Google, Balonla İnternet Dağıtmaya Başladı!

Google'ın tepe şirketi Alphabet, balonla internet dağıtma projesi olan Alphabet Project Loon hizmetine başladı! İşte tüm detaylar!

Haber Tekno'yu Sosyal Medyada Takip Edin

3,836BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et

Öne Çıkan Haberler