İnternet

İnternet haberleri ve internet ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler ve yenilikler, Haber Tekno sayfalarında! Temel iletişim haline gelen internet ve internet ile ilgili tüm ürünler ve servislerle ilgili en son gelişmeler, an be an HaberTekno.com internet haberlerine!

Gmail Eklenti Desteği

Gmail’e Eklenti Desteği Geldi!

Google tarafından hem bireysel hem de kurumsal müşterilere mail hizmeti sunan Gmail servisine, eklenti desteği getirildi!
Yaani Arama Motoru

Yaani Arama Motoru Turkcell Tarafından Kullanıma Sunuldu!

Yerli arama motoru çalışmaları kapsamında daha önce ortaya çıkan Yaani, Turkcell tarafından kullanıma açıldı. İşte Yaani arama motoru!
google doodle aşık veysel

Google Doodle’da Bu Defa Aşık Veysel Yer Aldı!

Google, Doodle servisi kapsamında Aşık Veysel'i unutmadı ve doğum günü vesilesi ile Doodle olarak Aşık Veysel tasarımını tercih etti!
mi5 ajanı

Eski MI5 Casusu: Gizlilik İçin Mücadele Etmeliyiz!

Gölgeli figürlerin haber olduğu, kişilerin hapse girdiği ve ölü ya da diri herkes hakkında haber yapılan bir toplumda yaşıyor. Ayrıca firmaların ve devletlerin bilgilerini, iletişimlerimizi ve gelecekteki dijital ruhlarımızı kontrol altına...

Sahte Adblock Plus Eklentisine Dikkat!

Adblock Plus eklentisi gündeme sansasyonel bir haber ile geldi. Google'ın hatasından dolayı sahte Adblock Plus, binlerce kişiyi mağdur etti.
barack-obama

Barack Obama Zuckerberg’i Uyardı!

Sahte haberler ile başı dertte olan Facebook CEO'su Mark Zuckerberg aslında eski ABD başkanı Barack Obama tarafından uyarılmış!
Google Drive

Google Drive Son Buluyor!

Google tarafından sunulan bulut depolama hizmeti Google Drive, kısa bir süre sonra son bulacak. İşte Google Drive'ın geleceği ile ilgili detaylar!
Google İş Arama

Google İş Arama Servisini Açıyor!

Dünyanın en popüler arama motorlarından olan Google, yeni Google iş arama sonuçları ile kariyer fırsatlarını kullanıcılara kısa yoldan sunacak!
Yahoo

Yahoo’nun Yeni Sahibi: Verizon!

Verizon, resmi olarak Yahoo'nun yeni sahibi oldu. Daha önce gelen Yahoo'nun Verizon'a satılma haberleri, en sonunda gerçeğe dönüştü!
pasif-wi-fi

Pasif Wi-Fi Nedir? Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Pasif Wi-Fi yaygınlaşıyor! Wi-Fi teknolojisinin en büyük problemi olan yüksek enerji tüketimini tarihe gömecek pasif Wi-Fi hakkında merak edilen her şey!
Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin İnterneti Etkisi Nasıl Olacak?

Nesnelerin interneti dünyayı nasıl etkiliyor ve bizleri ileride neler bekliyor? BI Intelligence tarafından yayınlanan rapor bu sorulara ışık tutuyor.
Çin'deki 4G Kullanım Detayları

Çin’deki 4G Kullanım Detayları Ortaya Çıktı!

Çi'deki 4G iletişim teknolojisinin kullanıcılar tarafındaki etkisi ile ilgili detaylar paylaşıldı. İşte Çin'deki 4G durumu!
Prison Break 5. Sezon

Prison Break 5. Sezon Sitelerden Kaldırılıyor!

Prison Break 5. sezon, ülkemizdeki popüler dizi sitelerinden kaldırılmaya başladı. İşte Prison Break 5. sezon yayını ile ilgili detaylar!
anti-Trump Tweet

ABD, anti-Trump Tweet’leri İçin Harekete Geçti!

ABD İç Güvenlik Bakanlığı anti-Trump tweet'ler için harekete geçti. İşte ABD İç Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan uygulamanın detayları!
Nesnelerin İnterneti

Nesnelerin İnterneti, Büyük Güvenlik Sorunları Yaşatabilir!

Nesnelerin interneti, teknolojide yeni bir devir olacak. Lakin, nesnelerin interneti ile hiç olmadığı kadar büyük güvenlik sorunları ortaya çıkabilir!

Öne Çıkan Haberler