Mobil Teknoloji Haberleri

Mobil teknoloji haberleri, en son akıllı telefon haberleri, mobil teknoloji dünyası ile ilgili tüm bilgiler ve rehberler HaberTekno.com'da! Mobil iletişim teknolojileri, akıllı telefon, tablet, nesnelerin interneti, taşınabilir bilgisayar ve çok daha fazlası, Haber Tekno mobil sayfalarında! Mobil uygulamalar, mobil uygulama haberleri ve incelemeleri, mobil işletim sistemleri ve taşınabilir mobil cihazlarla ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler ve rehberler de Haber Tekno'da!

ilk iphone

Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına Gönderme!

Samsung'dan iPhone kullanıcılarını kızdıracak yeni bir reklam geldi. İşte Samsung'un iPhone'u konu olan yeni reklam filmi!
iPhone X Ekran Yanma

Apple’dan iPhone X Ekran Yanma Sorunu Hakkında Açıklama!

Apple, iPhone X ekran yanma sorunu ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. İşte Apple'ın iPhone X ekran yanma sorununa ilişkin açıklaması!
Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition

Galaxy Note 8 Enterprise Edition Modeli Satışa Sunuldu!

Samsung, kurumsal kullanım için özel olarak hazırladığı yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition modelini satışa sundu. İşte detaylar!
HTC U11+

Yeni HTC U11+ Duyuruldu!

HTC markasının yeni Android akıllı telefon modeli HTC U11+ duyuruldu. İşte yeni HTC U11+ özellikleri ve fiyatı ile ilgili detaylar!
Razer Phone

Razer Phone Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Razer Phone resmi olarak duyuruldu. Bir süredir merak edilen Razer Phone özellikleri ve fiyatı da resmi olarak açıklanmış oldu!
apple modem

Apple, Qualcomm Modemlerine Veda Edebilir!

Apple'ın kendi modemleri üzerinde çalışma yaptığı ve sonraki iPhone modellerinde Qualcomm modemlerini tercih etmeyeceği konuşulmaya başladı!
iphone x face id ikiz

iPhone X Face ID Özelliği İkizleri Birbirinden Ayırabiliyor mu?

Apple'ın iPhone X ile birlikte kullanıma sunduğu Face ID özelliği, ikizleri birbirinden ayırt edebiliyor mu? Durum beklendiği gibi değil!
iphone x özellikleri

50 Yeni iPhone X Özelliği!

Apple'ın en dikkat çeken yeni iPhone modeli iPhone X özellikleri arasında, en önemli 50 detay dikkatleri üzerine topluyor!
iPhone X

Apple, iPhone X Taleplerini Artırmaya mı Çalışıyor?

Apple, iPhone X modeli için daha önce yapmadığı bir tanıtım stratejisi uyguluyor. Peki, iPhone X için yapılan bu farklı stratejinin temel nedeni ne?
Nokia 2

Nokia 2 Duyuruldu! İşte Tüm Özellikleri!

HMD Global tarafından yönetilen Nokia markasının yeni akıllı telefon modeli Nokia 2 duyuruldu. İşte Nokia 2 özellikleri ve fiyatı!
Snapdragon 845

Snapdragon 845 Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Qualcomm'un üst seviye mobil işlemci modeli Snapdragon 845 teknik detayları ortaya çıktı. İşte tüm detaylarıyla Snapdrgon 845!
lg g6 android 8.0 oreo

LG G6 Android 8.0 Oreo ile Görüntülendi!

LG G6 modeli Android 8.0 Oreo işletim sistemi taşıyan hali ile görüntülendi. Yeni güncelleme test sürecinde yer alıyor olabilir!
Galaxy S9 ve galaxy s9+

Galaxy S9 Modeli İlk Kez Sızdırıldı!

Samsung'un 2018 yılında duyuracağı yeni Galaxy S9 modeli ilk kez sızdırıldı. İşte yeni Galaxy S9 sızıntısı ile ilgili detaylar!
Snapdragon 845

Snapdragon 845 Ne Zaman Çıkacak?

Qualcomm Snapdragon 845 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. İşte "Snapdragon 845 ne zaman çıkacak?" sorusunun cevabı!
tim cook ve iPhone X

iPhone X Ön Sipariş Talepleri Apple’ı Şaşırttı!

iPhone X ön sipariş talepleri, Apple'ın bile beklentisinin ötesine geçmeyi başarmış gibi görünüyor. Detaylı bilgiler haberimizde!

Öne Çıkan Haberler