Otomobil

Otomobil dünyası ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler, otomobil test sürüşleri ve yeni otomobil modelleri ile ilgili haberler, tüm detayları ile birlikte HaberTekno.com'da! Yeni otomobil modelleri, analizler ve araba incelemeleri, Haber Tekno ile sizlerle buluşuyor!

2017 Mazda CX-9

2017 Mazda CX-9 Çarpışma Testinde!

2017 Mazda CX-9 çarpışma testinde dikkat çeken sonuçlar elde etti. İşte yeni 2017 Mazda CX-9 çarpışma testi ile ilgili detaylar!
Porsche Panamera

Porsche’den Geri Çağırma Kararı!

Porsche Panamera ve Porsche Cayenne modelleri için ciddi bir geri çağırma süreci başlatıldı. İşte Porsche'den gelen geri çağırma kararının detayları!
Apple'ın Otomobil Projesi

Apple’ın Otomobil Projesi Resmileşti!

Apple'ın "Apple Car" olarak telaffuz edilen elektrikli otomobil çalışmaları, en sonunda Tim Cook'un resmi açıklaması ile ortaya çıkmış oldu!
Tesla Model X

Tesla Model X Çarpışma Testinde!

Tesla Model X ilk kez çarpışma testi kapsamına dahil edildi ve Model X çarpışma testinde çok ilginç sonuçlar ortaya çıktı! İşte detaylar!
Çin Elektrikli Otomobil

Çin Elektrikli Otomobil Devrimine Öncülük Edebilir!

Sektörden gelen bilgilere göre Çin, elektrikli ve sürücüsüz otomobil devrimine öncülük eden ülkelerden olacak! İşte detaylar!
tesla elon musk

Tesla Hisseleri Sınırları Aşıyor!

Otomobil dünyasının en popüler isimlerinden bir tanesi haline gelen Tesla hisseleri ile her gün şaşırtmaya devam ediyor, firma her gün daha da değerleniyor!
Elektrikli Otomobil

Elektrikli Otomobillerin Kar ile İmtihanı!

Her geçen gün elektrik otomobil modelleri bir yenisi ile gündeme gelir. Lakin, karla kaplı yollar ve olumsuz hava koşularında durumu ne olacak?
En Çok Satılan Otomobil

2016 Yılında En Çok Satılan Otomobil Markaları!

Otomotiv Distribütörleri Derneği, 2016 yılında en çok satılan otomobil markalarını açıkladı. Peki, en çok hangi marka otomobil satıldı? işte detaylar!
Volkswagen

Volkswagen ve Ford, Otomobillerinde Amazon Alexa Kullanacak!

Volkswagen ve Ford, yeni nesil otomobil modellerinde, Amazon'un Alexa servisini kullanacağını duyurdu. İşte tüm detaylar!
Tesla Roadster

Tesla Roadster Geri Dönüyor!

Tesla'nın ilk aracı olan Tesla Roadster geri dönüyor. Söz konusu Tesla Roadster açıklaması ise, doğrudan Elon Musk'tan geldi! İşte detaylar!
2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi - 2017 MTV

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi Belli Oldu!

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi-2017 MTV belli oldu. Buna göre 2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi-2017 MTV zamlandı. İşte yeni 2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi!
Tesla Şarj İstasyonları

Tesla Şarj İstasyonlarından Ücret Alacak!

Elektrikli otomobil modelleri için hazırlanan Tesla süperşarj istasyonlarında, boşa geçen vakit için ücret alınmaya başlanacak. İşte detaylar!
Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması

Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması Ne Zaman Başlıyor?

Zorunlu kış lastiği uygulaması için geri sayım başladı. Peki, zorunlu kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor ve zorunlu kış lastiği uygulaması cezası ne?
2017 Audi A5 Cabriolet

İşte 2017 Audi A5 Cabriolet!

Yeni 2017 Audi A5 Cabriolet modeli görücüye çıktı. İşte 2017 Audi A5 Cabriolet modeli ile ilgili detaylar ve 2017 Audi A5 Cabriolet fotoğrafları!
Elon Musk

Elon Musk Otonom Araçlarla İlgili Soruları Yanıtladı!

Son zamanların popüler otomobil üreticisi Tesla otonom araçlarıyla gündemden düşmüyor. CEO Elon Musk da bu konuda kendine yöneltilen soruları yanıtladı.

Öne Çıkan Haberler