Mobil Uygulama

iOS ve Android mobil uygulama incelemeleri, en popüler mobil işletim sistemlerinden olan iOS ve Android için yayınlanan yeni uygulamalar ve mevcut uygulamalar ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler, Haber Tekno'da! Mobil uygulama haberleri ile sektördeki yenilikleri takip edin!

Google Play Store Uygulama Deneme Özelliği

Google Play Store Uygulama Deneme Özelliği Kullanıma Açıldı!

Google'ın Play Store'daki uygulamaları veya oyunları indirmeden önce ücretsiz deneme özelliği, en sonunda kullanıma sunuldu!
WhatsApp'tan iOS 11.0.3 Bildirim Sorunu İçin Güncelleme

WhatsApp’tan iOS 11.0.3 Bildirim Sorunu İçin Güncelleme Geldi!

WhatsApp'ın iOS 11.0.3 bildirim sorunu için, iOS uygulamasına güncelleme geldi. İşte WhatsApp'ın yeni bildirim sorunu güncellemesinin detayları!
Lawnchair

Lawnchair Android Uygulaması Google Play Store’da!

Lawnchair isimli yeni Android launcher uygulaması, kısa bir süre önce Google Play Store üzerinde yer almaya başladı! İşte detaylar!
iOS 11.0.3 WhatsApp Bildirim Sorunu

iOS 11.0.3 WhatsApp Bildirim Sorunu Ortaya Çıktı!

iOS 11.0.3 kurulu bazı iPhone modellerinde, WhatsApp bildirim sorunu ortaya çıkmaya başladı. Konunun detayları haberimizde!
Microsoft Edge Android

Microsoft Edge Google Play Store’da!

Android için hazırlanan Microsoft Edge, en nihayetinde Google Play Store mobil uygulama ve oyun mağazasında da yayınlandı. İşte detaylar!
iPhone'da Hangi Uygulamada Ne Kadar Zaman

iPhone’da Hangi Uygulamada Ne Kadar Zaman Geçiriyorsunuz?

iPhone'da hangi uygulamada ne kadar zaman geçirdiğinizi ve en çok şarj tüketen uygulamanın ne olduğunu merak ediyor musunuz?
Netflix'ten iPhone 8 için HDR ve Dolby Vision Güncellemesi

Netflix’ten iPhone 8 için HDR ve Dolby Vision Güncellemesi!

Netflix, içeriklerini yeni iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinde geçerli olan HDR ve Dolby Vision özellikleri ile güncelledi!
android-uygulamasi

300 Android Uygulaması DDoS Saldırılarında Kullanılıyormuş!

DDoS saldırıları için Android cihazları gizlice ele geçirdiği tespit edilen 300 Android uygulaması Google Play Store üzerinden kaldırılıyor.
iOS 11 ile Yeni İkonlar

iOS 11 ile Yeni İkonlar Geliyor!

Apple'ın yeni mobil işletim sistemi sürümü iOS 11 Beta 6 ile beraber, yeni ikonların geleceği ortaya çıktı. İşte iOS 11 ile yeni ikonlar!
Samsung Klavye Uygulaması

Samsung Klavye Uygulaması Yayınlandı!

Android klavye uygulamaları arasına, kısa bir süre önce Samsung klavye uygulaması da katılmış oldu. İşte Samsung Keyboard ile ilgili detaylar!
Cepte Şok

Cepte Şok Mobil Uygulaması Yayınlandı!

Ülkemizde tüketiciler tarafından çokça rağbet gören Şok market, Cepte Şok mobil uygulaması ile e-ticaret alanına da geçiş yapmaya başladı!
WhatsApp YouTube

WhatsApp YouTube Videolarını Oynatacak!

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, yakın bir zamanda YouTube videolarını oynatmaya başlayacak. İşte detaylar!
Yeni Snapchat Ücretli Filtreleri

Yeni Snapchat Ücretli Filtreleri!

Snapchat'e yeni ücretli filtre seçenekleri ve özellikleri geldi. İşte yeni Snapchat filtreleri ile ilgili detaylar ve ek özellikleri!
Truecaller Flash Messaging

Truecaller Uygulamasına Flash Messaging Özelliği!

Çapraz platform mesajlaşma uygulamalarından olan Truecaller'a Flash Messaging özelliği gelidi. Mesajlaşmalar artık çok daha hızlı yapılabilecek!
Snap Map

Snapchat’e Snap Map Özelliği Geldi!

Snapchat'in yeni özelliği Snap Map duyuruldu. Yeni Snap Map özelliği ile Snapchat kullanıcılarına farklı bir kullanım alanı oluşturuluyor!

Öne Çıkan Haberler