Mobil Uygulama

iOS ve Android mobil uygulama incelemeleri, en popüler mobil işletim sistemlerinden olan iOS ve Android için yayınlanan yeni uygulamalar ve mevcut uygulamalar ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler, Haber Tekno'da! Mobil uygulama haberleri ile sektördeki yenilikleri takip edin!

WhatsApp Android

WhatsApp Android Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor!

WhatsApp Android uygulamasına yeni özellikler eklenmeye hazılanıyor. İşte Android WhatsApp'a gelecek yeni özellikler ve detayları!
Apple Shazam

Apple Shazam Uygulamasını Satın Alıyor!

Apple Shazam uygulamasını satın almanın yolunu arıyor. İşte Apple'ın Shazam'ı satın alması hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar!
YouTube Müzik

YouTube Müzik Dinleme Uygulaması Üzerinde Çalışıyor!

YouTube, üzerinde çalıştığı yeni müzik uygulaması ile Spotify ve Apple Music servislerine rakip olmaya hazırlanıyor! İşte detaylar!
Google Files Go

Google Files Go, Play Store’da Yayınlandı! Google Files Go Nedir?

Google Files Go uygulaması Google Play Store'da yayınlandı! Peki, Google Files Go nedir ve hangi amaçla kullanılır? İşte tüm detaylar!
Google Play Store 2017 En İyi Uygulamaları ve Oyunlar

Google Play Store 2017’nin En İyi Uygulamaları ve Oyunları!

Google Play Store'da yer alan 2017'nin en iyi oyunları ve uygulamaları açıklandı. Bununla beraber en iyi filmler ve müzikler de belirlendi!
Microsoft Edge iOS

Microsoft Edge Tarayıcı iOS için Yayınlandı!

Microsoft Edge tarayıcısı, kısa bir süre önce iOS platformu için de resmi olarak yayınlanmış oldu. İşte yeni iOS için Edge tarayıcının detayları!
Google Maps iPhone X

Google Maps’e iPhone X Desteği Geldi!

iPhone X için güncellenen iOS mobil uygulamaları arasına en sonunda Google Maps ve Google Home uygulamaları da katılmış oldu!
Facebook Messenger

Facebook Messenger’a Yüksek Çözünürlükte Görsel Desteği!

Facebook Messenger isimli mesajlaşma uygulamasına yüksek çözünürlüklü görsel paylaşma desteği geldi. İşte konu ile ilgili detaylar!
YouTube iPhone X

YouTube Uygulamasına iPhone X Desteği Geldi!

Kısa bir süre önce güncellenen YouTube iOS uygulaması, iPhone X ekran desteği sunmaya başladı. İşte YouTube'un iPhone X desteğinin detayları!
YouTube HDR Video

YouTube Mobil Uygulamasına HDR Video Güncellemesi!

Google, YouTube mobil uygulamasına HDR güncellemesi yaptı ve yeni çözünürlük desteğini kullanıma sundu. Detaylı bilgiler haberimizde!
Samsung Web Tarayıcısı

Samsung Web Tarayıcısı Google Play Store’da!

Samsung'un Galaxy akıllı telefonlarda sunduğu web tarayıcısı, artık Google Play Store'da yayınlandı. İşte Samsung Web tarayıcısının detayları!
WhatsApp

Sahte WhatsApp 1 Milyon İndirildi!

Google Play Store üzerinde yayınlanan sahte WhatsApp uygulaması, 1 milyondan fazla kişi tarafından indirildi. İşte sahte WhatsApp detayları!
whatsapp mesaj silme

WhatsApp Mesajları Silinebilecek ve Geri Alınabilecek!

Bir süredir beklenen WhatsApp'ta gönderilen mesajları silme veya geri alma özelliği, en sonunda kullanıma sunuluyor! İşte detaylar!
iphone gizli çekim

iPhone’daki Kamera Uygulamaları, Gizlice Sizi İzliyor Olabilir!

Google güvenlik araştırmacısı, iPhone'daki erişim izni verilen tüm uygulamaların gizlice görüntü kaydı yapabildiğini kanıtladı.
Yeni App Store

Yeni App Store, Uygulama ve Oyun İndirme Sayılarını Artırdı!

Apple tarafından hem logo hem de tasarım anlamında yeni bir görünüme geçirilen App Store, beklentileri karşılamaya başladı!

Haber Tekno'yu Sosyal Medyada Takip Edin

3,836BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et

Öne Çıkan Haberler