Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri ve tüm bilgiler burada! En son teknoloji haberleri, HaberTekno.com'da! Güncel teknoloji haberleri, teknoloji ile ilgili tüm ürünler, akıllı telefon incelemeleri, donanım incelemeleri ve çok daha fazlası, Haber Tekno'da! En yeni teknolojik gelişmeler, günlük teknoloji haberleri, mobil ürünler, gelişen ve değişen teknolojik ürünlerle ilgili tüm rehberlere ve incelemelere, Haber Tekno içeriklerinden ulaşabilirsiniz.

iphone 7 plus satın al

iPhone 7 256GB Üretimi Durduruldu!

Apple, resmi olarak iPhone 7 256GB ve iPhone 7 Plus 256GB üretimlerini durduruldu. Bununla beraber cihazların satışları da noktalanmış oldu.
HTC U11 Life

HTC U11 Life Modelinin Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

İlerleyen haftalarda tanıtılmaya hazırlanılan HTC U11 Life modelinin Geekbench sonuçları sızdırıldı! İşte tüm detaylı bilgiler!
google play store uygulama

Google Play Store’daki Uygulamaların Açığını Bulanlara Ödül!

Google, kısa bir süre önce Google Play Store'da yer alan belli uygulamaların açığını bulanlara ödül vereceğini duyurdu! İşte detaylar!
Pixel 2 XL Ekran

Google, Pixel 2 XL Ekran Sorununu Araştırmaya Başladı!

Google'ın yeni Android akıllı telefon modeli Pixel XL ekran yanma problemi ile gündemde! İşte Pixel 2 XL ekran sorunu ile ilgili detaylar!
HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili ilk tarih bilgileri gündeme geldi. İşte HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!
Android Pay

Android Pay’e Visa Checkout Desteği Geldi!

Android tarafındaki mobil ödeme sistemi olarak kullanılan Android Pay'e Visa Checkout desteği geldi. Detaylı bilgiler haberimizde!
Tim Cook iPhone X

Tim Cook iPhone X Kullanıyor!

Apple'ın CEO'su Tim Cook, katıldığı bir etkinlikte soruları yanıtladığı sırada, iPhone X kullanırken kameralara yakalanmış oldu!
Alphabet Project Loon

Google, Balonla İnternet Dağıtmaya Başladı!

Google'ın tepe şirketi Alphabet, balonla internet dağıtma projesi olan Alphabet Project Loon hizmetine başladı! İşte tüm detaylar!
Nintendo Switch

Nintendo Switch’e Wireless USB Kulaklık Desteği!

Nintendo'nun Switch için yayınladığı son güncellemede, wireless USB kulaklık desteğinin de yer aldığı ortaya çıkmış oldu!
iphone x ekran

iPhone X Modelinde Instagram Nasıl Görünecek?

iPhone X modelinin ekran üstünde kalan boşluğun, Instagram tarafından nasıl kullanılacağı ortaya çıktı. İşte iPhone X Instagram görüntüsü!
Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleri

Pixel 2 Teslimatı Gecikene, Google’dan Kılıf Hediyesi Geliyor!

Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL teslimatlarında yaşanacak herhangi bir sorunda, Live Case kılıf hediye edeceğini açıkladı! İşte detaylar!
Razer Electra V2 Kulaklık

Razer Electra V2 Kulaklık Modeli Duyuruldu!

Razer'ın dikkat çeken yeni ürünleri arasında, Razer Electra V2 kulaklık modeli de yer aldı. İşte Razer Electra V2 kulaklık özellikleri!
Facebook Messenger'a PayPay Desteği

Facebook Messenger’a PayPay Desteği Geldi!

Facebook'un mesajlaşma servisi Facebook Messenger'a PayPay ile para transfer etme özelliği geldi. İşte tüm detay bilgiler!
HTC U11 Plus

HTC U11 Plus Özellikleri İle İlgili Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

HTC markasının önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı yeni HTC U11 Plus özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler elde edildi!
Google Play Store Uygulama Deneme Özelliği

Google Play Store Uygulama Deneme Özelliği Kullanıma Açıldı!

Google'ın Play Store'daki uygulamaları veya oyunları indirmeden önce ücretsiz deneme özelliği, en sonunda kullanıma sunuldu!

Öne Çıkan Haberler