Haber Tekno Etiketler Instagram

Etiket: Instagram

Instagram gelişmeleri ve popüler sosyal medya platformu Instagram haberleri burada!

Instagram Son Görülme Kapatma Resimli Anlatım!

Instagram son görülme özelliğe kullanıma sunuldu. Hemen ardından birçok kullanıcı "Instagram son görülme nasıl kapatılır?" sorusunun cevabını aramaya başladı. İşte Haber Tekno'nun Instagram son görülme kapatma resimli anlatım rehberi!

Instagram Hashtag Takip Etme Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Instagram hashtag takip etme özelliği en sonunda kullanıma sunuldu. Artık Instagram'da hashtag takibi yapılabilecek. Detaylar haberimizde!

Instagram Canlı Yayına Davet Etme Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Instagram canlı yayına davet etme özelliği, en sonunda kullanıma sunuldu. İşte Instagram'ın yeni canlı yayın özelliğinin detayları!

iPhone X Modelinde Instagram Nasıl Görünecek?

iPhone X modelinin ekran üstünde kalan boşluğun, Instagram tarafından nasıl kullanılacağı ortaya çıktı. İşte iPhone X Instagram görüntüsü!

Instagram Mesajlaşma Sistemi Yenilendi!

Instagram mesajlaşma sistemi yenilenerek, mesajlama kapsamında video veye fotoğraf gönderme imkanı sunuldu. İşte tüm detaylar!

Instagram Arşiv Özelliği Duyuruldu!

Instagram Arşiv özelliği, kısa bir süre içinde tüm kullanıcılara yayınlanmış olacak. Peki, Instagram Arşiv özelliği nedir ve nasıl kullanılır?

Instagram Shadowban Nedir?

Instagram Shadowban nedir ve sebepleri ile ilgili detaylar nelerdir? İşte Instagram Shadowban ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!
Instagram Canlı Yayın Özelliği

Instagram Canlı Yayın Özelliği Resmileşti!

Popüler görüntü ve video paylaşma sosyal medya platformu, özellikleri arasına canlı yayını da katıyor. İşte Instagram canlı yayın özelliği ve detayları!

WhatsApp, Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube Erişimi Yasaklandı!

Ülkemizde an itibariyle WhatsApp, Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube erişimi engellendi. İşte sosyal medya yasağının detayları!
Instagram Ekran Görüntüsü Alma

Instagram Ekran Görüntüsü Alma Sırasında Uyarı Vermeye Başladı!

Popüler görüntü paylaşma sosyal ağı Instagram ekran görüntüsü alma sırasında uyarı göstermeye başladı. İşte Instagram ekran görüntüsü alma uyarısı!

Instagram Kullanıcı Sayısı Raporları Yayınlandı!

Sosyal medya serüvenine fotoğraf paylaşma uygulaması olarak başlayan ve sonrasında video paylaşma standardını da bünyesine ekleyen Instagram, popülaritesini artırmaya devam ediyor. Son olarak ise...

Instagram Tasarımı Yenilendi!

Popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram, tasarımını baştan aşağı yenilendi. İşte yeni Instagram tasarımı ile ilgili tüm detaylar!

Instagram Mail Bildirimleri Göndermeye Başlıyor!

Instagram, kullanıcıların yoğun olarak etkileşime geçtiği kişi veya kurumların yeni fotoğraf paylaşımlarının yanı sıra, öne çıkan görselleri de ilgili kullanıcılara elektronik postayla göndererek, daha...

Analiz: Instagram Kullanıcılarının Emoji Kullanımı, Kelime Kullanımını Geride Bırakacak!

Çevrimiçi ortamların yaygınlaşmasından bu yana, kelime veya duyguları ifade etmek için çeşitli figürler insanlar tarafından her zaman eğlenceli ve ilgi çekici olarak kullanılmaya başlanmıştı....

Instagram Yeni Fotoğraf Filitreleri ile Güncellendi!

Çapraz mobil platformların beğenilen fotoğraf paylaşım temelli sosyal ağı Instagram, aldığı son  güncelleme ile gerek iOS tarafında gerekse de Android tarafında yeni yeteneklere kavuştu. Söz...

Haber Tekno'yu Sosyal Medyada Takip Edin

3,859BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et

Öne Çıkan Haberler