Ana Sayfa Etiketler Huawei

Etiket: Huawei

Çinli Huawei markası ile ilgili yaşanan tüm gelişmeler, yeni Huawei akıllı telefon modelleri ve en güncel Huawei haberleri bu sayfada bir araya geliyor!

6 GB RAM’li Huawei Nova 2s Tanıtıldı!

Huawei Nova 2s modeli resmi olarak tanıtıldı. İşte yeni Huawei Nova 2s özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili tüm bilgiler!

Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro için Android 8.0 Oreo...

Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro modelleri için Android 8.0 Oreo güncellemesi resmi olarak yayınlandı. Güncellemenin detayları haberimizde!

Huawei Samsung ile Dalga Geçti!

Huawei, yeni yayınladığı reklam filmleri ile önce Samsung ile dalga geçti. Daha sonrasında da attığı bu adımdan geri döndü!

Huawei Mate 10 Pro Kamerasının DxOMark Sonuçları Yayınlandı!

Huawei'nin yeni akıllı telefon modeli Mate 10 Pro kamerasının, DxOMark tarafından yapılan testler sonucunda elde ettiği puan belli oldu!

Huawei Katlanabilir Akıllı Telefon Üstünde Çalışıyor!

Çinli Huawei markası, yeni bir katlanabilir formlu akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Çıkış tarihi ise çok yakın!

Huawei Mate 10 Türkiye’ye Gelmeyecek!

Huawei'nin yeni akıllı telefon modeli Mate 10'un, Türkiye pazarına gelmeyeceği belli oldu. İşte ülkemize gelecek model ile ilgili detaylar!

Huawei Mate 10 Pro Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

Huawei Mate 10 Pro, Android akıllı telefon modelleri arasına katıldı. Peki, Huawei Mate 10 Pro özellikleri ve fiyatı nasıl?

Huawei Mate 10 Artık Resmi!

Huawei markasının yeni akıllı telefon modeli Mate 10 duyuruldu. İşte yeni Huawei Mate 10 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

Huawei’den Android 8.0 Oreo Müjdesi!

Gelecek hafta duyurulacak olan yeni Huawei Mate 10 ailesi ile ilgili doğrudan Huawei'den Android 8.0 Oreo müjdesi geldi! İşte tüm detaylar!

Honor 9, 350 Bin Ön Kayıt Aldı!

Huawei Honor 9, ilk gününde aldığı sipariş kayıtları ile birlikte dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İşte Huawei Honor 9'un ilk gün bilgileri!

Huawei P10 Türkiye Fiyatı!

Huawei P10 Türkiye satışları başladı. İşte "Huawei P10 fiyatı ne kadar?" sorusunun cevabı ve satışları ile ilgili detaylar!
Huawei P10

Huawei P10’da RAM ve Depolama Sorunu!

Huawei P10 modelinde RAM ve depolama biriminde tutarsızlıklar ortaya çıktı. İşte Huawei P10'da ortaya çıkan RAM ve depolama sorunu!

Huawei Honor V8 Özellikleri!

Huawei Honor V8 resmi olarak tanıtıldı! İşte Huawei Honor V8 özellikleri ve Huawei Honor V8 ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!

Öne Çıkan Haberler