Ana Sayfa Etiketler Google Pixel

Etiket: Google Pixel

2018 Yılında 3 Farklı Google Pixel 3 Modeli Gelebilir!

Yeni ortaya çıkan bir bilgiye göre Google, 3 farklı Google Pixel 3 modeli üstünde çalışıyor. İşte Pixel 3 ile ilgili detaylar!

Google, Kalite Kontrolünden Geçemeyen Pixel 2 Sattı!

Google, kalite kontrolünden geçemeyen Pixel 2 modelini bir kullanıcıya gönderdi. İşte Google'ın yaptığı Pixel 2 hatasının detayları!

Google, Pixel 2 XL Ekran Sorununu Araştırmaya Başladı!

Google'ın yeni Android akıllı telefon modeli Pixel XL ekran yanma problemi ile gündemde! İşte Pixel 2 XL ekran sorunu ile ilgili detaylar!

Pixel 2 Teslimatı Gecikene, Google’dan Kılıf Hediyesi Geliyor!

Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL teslimatlarında yaşanacak herhangi bir sorunda, Live Case kılıf hediye edeceğini açıkladı! İşte detaylar!

Google’dan Pixel 2 Serisi İçin Güncelleme Garantisi!

Google, yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleri için güncelleme garantisi verdi! İşte detaylar!
Nokia D1C

Nokia D1C Özellikleri ve Görselleri Yeniden Sızdırıldı!

Nokia'nın yani akıllı telefon modeli Nokia D1C özellikleri ve görselleri ile ilgili yeni detaylar aktarıldı. İşte Nokia D1C özellikleri ve görselleri!
Google Pixel Duvar Kağıtları

Google Pixel Duvar Kağıtları, Tüm Android Kullanıcılarına Yayınlandı!

Google, Pixel ve Pixel XL için hazırladığı duvar kağıtlarını, Android uygulaması olarak yayınladı. İşte Google Pixel duvar kağıtları!
Yeni Pixel ve Pixel XL Modelleri

Google, Yeni Pixel ve Pixel XL Modelleri ile Kendisiyle Çelişiyor!

Google, yeni Pixel ve Pixel XL modelleri ile birlikte kendi ile çelişmiş oldu. İşte Google Pixel ve Pixel XL modelleri tasarım detayı ve çelişkisi!

Öne Çıkan Haberler