Haber Tekno Etiketler Elon Musk

Etiket: Elon Musk

Elon Musk haberleri ve Elon Musk’ın projeleri ve açıklamaları ile ilgili tüm detayları buradan takip edebilirsiniz.

Tesla Ucuz Otomobil Üzerinde Çalışıyor!

Elon Musk yol haritasında ucuz Tesla modeli olduğunu ifade etti.

Elon Musk’tan Mobil Oyun Geliştiricilerine Tesla için Çağrı!

Elon Musk Twitter'dan mobil oyun geliştiricilerine çağrıda bulundu!

Elon Musk Kendi Otomobilini Mars’a Gönderecek!

Elon Musk kendi Tesla Roadster modelini Mars'a göndereceği ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu! İşte tüm detaylar!

Elon Musk Bitcoin İddiasına Cevap Verdi!

Elon Musk, Bitcoin'in kendi tarafından oluşturulduğu konusundaki iddialara Twitter üzerinden yanıt verdi. İşte Elon Musk'ın Bitcoin cevabı!

“Bitcoin’i Elon Musk Oluşturdu!” İddiası Gündeme Geldi!

Bitcoin'in asıl oluşturucusunun Elon Musk olduğu iddiası, teknoloji dünyasında büyük yankı uyandırdı. İşte Bitcoin-Elon Musk ilişkisi ile ilgili detaylar!

Elon Musk: İnsanlığın Yapay Zekadan Kaçma İhtimali Düşük!

Elon Musk, yapay zeka ile ilgili bir diğer korkutan açıklama daha yayınladı. Üstelik Elon Musk'a göre bundan kaçma ihtimali çok düşük!

Elon Musk Türkiye’ye Gelmiyor!

Elon Musk, ülkemizde düzenlenecek olan Global SatShow konferansı için Türkiye'ye gelecek. İşte konu ile ilgili tüm detaylar!

Elon Musk Los Angeles Tünelinin İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Birçok farklı sektörde çalışmalar yapan Elon Musk, Boring Company şirketi ile Los Angeles'ta sürdürülen tünel çalışmalarının ilk görselini paylaştı!

Elon Musk ve İnandığı Çılgınca Şeyler!

Dünyanın en ünlü isimlerinden bir tanesi olan SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk, fikirleri ile gerçekten de hayrete düşürüyor.

Elon Musk’ın Hyperloop Projesi İlerliyor!

Elon Musk tarafından duyurulan hyperloop projesi ile ilgili yeni açıklamar gündeme geldi. İşte projenin nasıl gittiği ile ilgili detaylar!
elon-musk

Karşınızda Muazzam Elon Musk İmparatorluğu!

Yılın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Elon Musk, tıpkı roketleri gibi yanıcı ve yaratıcı finans sistemlerine sahip. İşte detaylar!
Elon Musk

Elon Musk Otonom Araçlarla İlgili Soruları Yanıtladı!

Son zamanların popüler otomobil üreticisi Tesla otonom araçlarıyla gündemden düşmüyor. CEO Elon Musk da bu konuda kendine yöneltilen soruları yanıtladı.
mars-ta-koloni-kurma

Elon Musk’ın Mars’ta Koloni Kurma Planları Nasıl Gidiyor?

Bir haftadan az bir süre içerisinde SpaceX CEO’su Elon Musk nihayet Mars’ta koloni kurma planlarının nasıl gerçekleşeceğini açıklayacak.
SolarCity

Tesla, SolarCity Firmasını Satın Almak İstiyor!

Tesla, SolarCity firmasını bünyesine katmak için yeni bir teklifte bulundu. İşte Tesla'nın SolarCity satın alması ile ilgili detaylar!

Elon Musk: Hayat Bir Simülasyon!

SpaceX ve Tesla gibi şirketlerin kurucusu seri girişimci Elon Musk, içinde bulunduğumuz hayatın bir simülasyon olduğunu söyledi. İşte detaylar!

En Son Haberler