19 Haziran 2019 - Çarşamba
Haber Tekno Etiketler Drone

Etiket: Drone

Drone haberleri, insansız hava aracı yani İHA ile ilgili yaşanan en son gelişmeler ve yeni drone modelleri, HaberTekno.com’da! Drone incelemeleri, son son ürünlere yakından bakış ve rehber içerikler, Haber Tekno Drone haberleri kategorisinde!

Askeri Drone Projesi Dökümanları Dark Web’de Satıldı!

MQ-9 Reaper kod isimli SİHA yani silahlı drone projesinin gerçek belgeleri dark web'de satışa çıkartılmış!

Intel Shooting Star Mini Drone Modeli Duyuruldu!

CES 2018 kapsamında Intel tarafından da ilginç bir drone modeli duyuruldu. Yeni Intel Shooting Star Mini drone modeli, bilhassa da kapalı alanlardaki uçuş keyfini hedef alıyor. İşte Intel Shooting Star Mini özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

NASA, İzinsiz Drone Kullanımını Engelleyecek!

Drone sektörünün gelişmeye devam etmesiyle birlikte izinsiz drone vakalarında da artış yaşanıyor. Ancak NASA buna etkili bir çözüm getirmiş gibi görünüyor!

Trump, 5G ve Drone Toplantısı Yapacak!

Birleşik Devletler Başkanı Doland Trump, sektördeki yöneticilerle 5G ve drone toplantısı yapacak. İşte yapılacak toplantının detayları!

İran Ordusu Anti-Drone Silah Kullanıyor!

Drone'ların yaygınlaşması, hava savunma tarafında anti-drone sistemlerini ve silahlarını da gerektirmeye başladı. İran ordusu da harekete geçmişe benziyor!

Ruben Pater’dan Drone’dan Saklanma ve Drone’u Tanıma Rehberi!

Günümüzde birçok alanda sıkça tercih edilen drone’dan saklanma ve onu tanıma ne kadar mümkün olabilir? Ruber Pater'ın kılavuzu sayesinde oldukça mümkün!
GoPro Karma

GoPro Karma Drone Modeli Duyuruldu!

GoPro Hero 5 Black ve GoPro Hero 5 Session modelleri ile birlikte GoPro Karma drone modeli duyuruldu. İşte GoPro Karma özellikleri!
drone kullanımı

Amerika’da İtfaiye Departmanı Drone Kullanmaya Başlayacak!

Drone kullanımı kamu kuruluşlarında yaygınlaşmaya devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Amerika'da iftaiye departmanı drone kullanımına başlıyor!
drone

NASA, Drone Projesi ile Geleceği Öngörmeyi Başarmış Oldu!

NASA'nın 1976 yılında gerçekleştirdiği drone projesi, günümüzde kullanılan dronelara kadar ulaştı. Yani, "NASA geleceği öngördü" demek mümkün oldu!

En Son Haberler