8 Ekim 2019 - Salı
Haber Tekno Etiketler HTC

Etiket: HTC

HTC akıllı telefon modelleri ve HTC haberleri, bu sayfa üzerinde toplanıyor. HTC ürünleri ile ilgili en son gelişmeleri ve güncel haberleri, bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

HTC U12 Life Telefon Modeli Geliyor!

HTC'nin yeni U12 Life modelinin özellikleri sızdırıldı.

HTC U11 EYEs Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

İşte U11 EYEs özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

HTC Vive Pro Sanal Gerçeklik Kaskı Lanse Edildi!

HTC markasının yeni sanal gerçeklik kaskı Vive Pro resmi olarak duyuruldu. Vive modelinden sonra daha farklı bir sanal gerçeklik kaskı yaklaşımı getiren HTC Vive Pro, sektörü canlandırmaya çalışacak. İşte HTC Vive Pro özellikleri!

HTC U11 Life Android 8 Oreo Güncellemesi Başladı!

HTC U11 Life Android 8.0 Oreo güncellemesi resmi olarak başladı. İşte yeni HTC U11 Life Android 8 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

Yeni Android One: HTC U11 Life! İşte Tüm Özellikleri!

HTC U11 Life modeli resmi olarak tanıtıldı. İşte yeni akıllı telefon modeli HTC U11 Life özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

Yeni HTC U11+ Duyuruldu!

HTC U11+ hakkında tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Robotları Kontrol Etmek İçin HTC Vive Kullanılıyor!

Gelişen sanal gerçeklik teknolojisi robot teknolojisinde de çığır açacak gibi görünüyor. Kurtarma robotları bu teknolojiyle kukla gibi kullanılabilir!

HTC U11 Life Modelinin Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

İlerleyen haftalarda tanıtılmaya hazırlanılan HTC U11 Life modelinin Geekbench sonuçları sızdırıldı! İşte tüm detaylı bilgiler!

HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili ilk tarih bilgileri gündeme geldi. İşte HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

HTC U11 Plus Özellikleri İle İlgili Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

HTC markasının önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı yeni HTC U11 Plus özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler elde edildi!

HTC U11 Life Özellikleri Sızdırıldı!

HTC'nin kısa bir süre sonra düzenleyeceği özel etkinlikte duyurması beklenen HTC U11 Life özellikleri sızdırıldı! işte tüm detaylar!

HTC U11 Plus Ne Zaman Tanıtılacak?

Bir süredir akıllardaki "HTC U11 Plus ne zaman tanıtılacak?" sorusuna, doğrudan HTC tarafından netlik kazandırılmış oldu!

HTC U11 Plus Nasıl Olacak? İşte Görseller!

HTC U11 Plus modeline ait olduğu iddia edilen render görseller sızdırıldı. İşte "HTC U11 Plus nasıl olacak?" sorusunun cevabı!

HTC U11 Türkiye Fiyatı!

Merakla beklenen HTC U11 Türkiye fiyatı, en sonunda resmi olarak açıklanmış oldu. Yeni model, fiyatı ile üst seviye olduğunu belli ediyor!

En Son Haberler