Ana Sayfa Etiketler HTC

Etiket: HTC

HTC U11 Life Android 8 Oreo Güncellemesi Başladı!

HTC U11 Life Android 8.0 Oreo güncellemesi resmi olarak başladı. İşte yeni HTC U11 Life Android 8 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

Yeni Android One: HTC U11 Life! İşte Tüm Özellikleri!

HTC U11 Life modeli resmi olarak tanıtıldı. İşte yeni akıllı telefon modeli HTC U11 Life özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

Yeni HTC U11+ Duyuruldu!

HTC markasının yeni Android akıllı telefon modeli HTC U11+ duyuruldu. İşte yeni HTC U11+ özellikleri ve fiyatı ile ilgili detaylar!

Robotları Kontrol Etmek İçin HTC Vive Kullanılıyor!

Gelişen sanal gerçeklik teknolojisi robot teknolojisinde de çığır açacak gibi görünüyor. Kurtarma robotları bu teknolojiyle kukla gibi kullanılabilir!

HTC U11 Life Modelinin Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

İlerleyen haftalarda tanıtılmaya hazırlanılan HTC U11 Life modelinin Geekbench sonuçları sızdırıldı! İşte tüm detaylı bilgiler!

HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili ilk tarih bilgileri gündeme geldi. İşte HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

HTC U11 Plus Özellikleri İle İlgili Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

HTC markasının önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı yeni HTC U11 Plus özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler elde edildi!

HTC U11 Life Özellikleri Sızdırıldı!

HTC'nin kısa bir süre sonra düzenleyeceği özel etkinlikte duyurması beklenen HTC U11 Life özellikleri sızdırıldı! işte tüm detaylar!

HTC U11 Plus Ne Zaman Tanıtılacak?

Bir süredir akıllardaki "HTC U11 Plus ne zaman tanıtılacak?" sorusuna, doğrudan HTC tarafından netlik kazandırılmış oldu!

HTC U11 Plus Nasıl Olacak? İşte Görseller!

HTC U11 Plus modeline ait olduğu iddia edilen render görseller sızdırıldı. İşte "HTC U11 Plus nasıl olacak?" sorusunun cevabı!

HTC U11 Türkiye Fiyatı!

Merakla beklenen HTC U11 Türkiye fiyatı, en sonunda resmi olarak açıklanmış oldu. Yeni model, fiyatı ile üst seviye olduğunu belli ediyor!

HTC U11’in Batarya Performansı Nasıl?

HTC U11 batarya performans test sonuçları yayınlandı. İşte HTC U11 modelinin batarya performansına ilişkin bilinen tüm detaylar!

HTC U11 Duyuruldu!

HTC U11 resmi olarak tanıtıldı. İşte yeni akıllı telefon modeli HTC U 11 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilinmesi gerekenler!

HTC U11 Renk Seçenekleri Sızdı!

HTC U 11 üç farklı renk seçeneği ile birlikte sızdırıldı. İşte kısa bir süre önce sızdırılan üç farklı renk seçeneği ile birlikte HTC U 11!
HTC 11 Özellikleri

HTC 11 Özellikleri Detaylanıyor!

HTC 11 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte HTC 11 tasarımı ve HTC 11 özellikleri ile ilgili ortaya çıkan detaylar!

Öne Çıkan Haberler