17 Eylül 2019 - Salı
Haber Tekno Etiketler Bitcoin

Etiket: Bitcoin

Bitcoin haberleri ve dünyanın en popüler dijital para birimi Bitcoin gelişmeleri bu sayfa üzerinde bir araya geliyor.

Bitcoin Düşüşü Rekor Seviyeye Ulaştı!

Popüler sanal para birimi Bitcoin bu hafta oldukça büyük bir düşüş yaşadı ve bu Bitcoin düşüşü rekor seviyede. Peki, bu büyük düşüş neden yaşandı? Tüm detaylar haberimizde!

Bitcoin’in Gerçek Değeri Hakkında Büyük İddia!

Bitcoin gerçek değeri ile ilgili çok dikkat çeken analizler ortaya çıktı.

Kraken Bitcoin Borsasına Erişim Sorunları Yaşanıyor!

Kraken Bitcoin alım-satım platformuna bugün ciddi bir erişim problemi yaşanıyor. İşte Kraken borsası erişim sorunun detayları!

Bitcoin Vergilendirmesi için Çalışmalar Yapılıyor!

Bitcoin vergilendirmesi için ülkemizce ciddi bir çalışma yapıldığına ilişkin bilgiler ortaya çıktı. İşte Bitcoin'in vergilendirmesinin detayları!

Bitcoin’lerin Yüzde 40’ı Sadece Belli Bir Kitlenin Elinde!

Dolaşımdaki toplam Bitcoin miktarının yüzde 40'lık bir bölümünün sadece belirli kişilerin elinde olduğu ortaya çıktı! Detaylar haberimizde!

Steam Bitcoin’e Rest Çekti!

Steam Bitcoin ödeme seçeneğini bundan böyle sunmayacağını açıkladı. Artık Steam üzerinden Bitcoin ile oyun almak mümkün değil. İşte detaylar!

Bitcoin’in Devasa Elektrik Tüketimi Açıklandı!

Son dönemin en popüler dijital para birimi olan Bitcoin, neredeyse Danimarka kadar enerji tüketimi yapıyor. Detaylar haberimizde!

Elon Musk Bitcoin İddiasına Cevap Verdi!

Elon Musk, Bitcoin'in kendi tarafından oluşturulduğu konusundaki iddialara Twitter üzerinden yanıt verdi. İşte Elon Musk'ın Bitcoin cevabı!

“Bitcoin’i Elon Musk Oluşturdu!” İddiası Gündeme Geldi!

Bitcoin'in asıl oluşturucusunun Elon Musk olduğu iddiası, teknoloji dünyasında büyük yankı uyandırdı. İşte Bitcoin-Elon Musk ilişkisi ile ilgili detaylar!

Bitcoin 9 Bin Dolar Barajını Aştı!

Bitcoin artış göstermeye hızla devam ediyor. Son olarak da Bitcoin 9 bin dolar seviyesini geride bıraktı ve yeni bir rekora daha imza attı!

Bitcoin Fiyatı 2017’de Neden Rekor Kırmaya Devam Ediyor?

Özellikle son yıllarda büyük bir popülarite yakalamış olan dijital para birimlerinin değeri her geçen gün artıyor. Bitcoin fiyatları da bu artışa dahil!

WannaCry, Bitcoin’leri Monero’ya Çeviriyor!

Pek çok siber saldırıda kullanılan WannaCry adlı kötü amaçlı yazılım şimdi de çalıntı bitcoin'leri Monero adlı dijital para birimine çeviriyor.

Bitcoin Borsası BTC-e Neden Kapandı?

Ünlü Bitcoin borsası BTC-e federaller tarafından kapatıldı ve Alexander Vinnik göz altına alındı. Peki, tüm bunlar neden oldu?

En Son Haberler