Haber Tekno Etiketler Twitter

Etiket: Twitter

Twitter haberleri ve en popüler sosyal medya ağı olan Twitter ile ilgili en son gelişmeler bu sayfada!

Twitter Lite Nedir, Nasıl Kullanılır? Ülkemizde Kullanıma Açıldı!

Twitter Lite Türkiye'de aktif oldu. Peki, Twitter Lite nedir ve nasıl kullanılır?

Twitter’a Flood Özelliği Geliyor!

Twitter'ın yeni tweet özelliği ile ilgili detaylar burada!

Twitter Karakter Sınırı Bundan Böyle 280!

Twitter tarafından geçtiğimiz aylarda denenmeye başlanan yeni karakter sınırı, an itibariyle 280 olarak tüm kullanıcılar için kullanıma sunuldu!

Twitter 140 Karakter Sınırını Yükselten Güncelleme Çok Yakında!

Twitter'ın Tweet'ler için kullandığı 140 karakter sınırı, kısa bir süre sonra 280 karakter olarak güncellenmiş olacak. İşte Twitter'ın yeni güncellemesi!

Twitter Son Dakika Haber Bildirimlerini Test Ediyor!

Popüler sosyal medya platformu Twitter, son dakika haber bildirimleri üzerine yaptığı çalışmaları test aşamasına kaydırmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Twitter Canlı Yayın Servisi Kullanıma Açıldı!

Twitter üzerinden Periscope aracılığı ile yapılancanlı yayın, artık doğrudan Twitter üzerinden yapılabilecek. İşte Twitter canlı yayın sisteminin detayları!

Twitter QR Kod Desteği Sunmaya Başladı!

Snapchat tarafında yoğun olarak kullanılan QR kod ile takip etme sistemi, Twitter'a da geldi. İşte Twitter QR Kod kullanımı ile ilgili detaylar!
Sosyal Medya Yasağı

Başbakan’dan Sosyal Medya Yasağına İlişkin Açıklama!

Başbakan Binali Yıldırım, sosyal medya platformlarının yasaklarına ilişkin açıklamada bulundu. İşte Başbakan'ın sosyal medya yasağı açıklaması!

WhatsApp, Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube Erişimi Yasaklandı!

Ülkemizde an itibariyle WhatsApp, Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube erişimi engellendi. İşte sosyal medya yasağının detayları!
Twitter 140 Karakter Sınırı

Twitter 140 Karakter Sınırı Güncellendi!

Twitter 140 karakter sınırı için uzun süredir beklenen güncelleme gerçekleştirildi. İşte yeni Twitter 140 karakter sınır güncellemesi ile ilgili detaylar!

Yahoo için Twitter-Verizon Çekişmesi!

Yahoo'nun satılacağı ile ilgili gelen haberlerden sonra, takipleri arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Gelen son bilgi ise Twitter-Verizon çekişmesi!

Twitter 140 Karakter Sınırı Değişiyor!

Twitter 140 karakter sınırı ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yeni gelen bilgilere göre Twitter 140 karakter sınırı değişim gösterecek. İşte detaylar!

En Son Haberler