Ana Sayfa Etiketler Samsung

Etiket: Samsung

Samsung haberleri ve Samsung gelişmeleri ile ilgili tüm detaylar, bu sayfada yer alıyor!

Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına Gönderme!

Samsung'dan iPhone kullanıcılarını kızdıracak yeni bir reklam geldi. İşte Samsung'un iPhone'u konu olan yeni reklam filmi!

Galaxy Note 8 Enterprise Edition Modeli Satışa Sunuldu!

Samsung, kurumsal kullanım için özel olarak hazırladığı yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition modelini satışa sundu. İşte detaylar!

Samsung Web Tarayıcısı Google Play Store’da!

Samsung'un Galaxy akıllı telefonlarda sunduğu web tarayıcısı, artık Google Play Store'da yayınlandı. İşte Samsung Web tarayıcısının detayları!

Galaxy Note8 Donma Sorunu ile Gündemde!

Samsung'un güncel Note serisi akıllı telefon modeli Galaxy Note8 donma sorunu ile gündeme geldi. İşte yeni sorunla ilgili detaylar!

Galaxy S9 Modeli İlk Kez Sızdırıldı!

Samsung'un 2018 yılında duyuracağı yeni Galaxy S9 modeli ilk kez sızdırıldı. İşte yeni Galaxy S9 sızıntısı ile ilgili detaylar!

Samsung’dan Bir Yeni Katlanabilir Telefon Patenti Daha!

Samsung tarafından hazırlanan bir yeni katlanabilir akıllı telefon patenti ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. İşte yeni patentin detayları!

Samsung Ekrandan Parmak İzi Okuma Patenti Aldı!

Samsung, ekran üzerinden parmak izi okuma teknolojisi ile ilgili yeni bir patent aldı. Galaxy Note 9'da bu özellik yer alabilir!

Samsung Gear Sport Türkiye’de!

Samunsg'un akıllı saat modeli Gear Sport Türkiye'de satışa sunuldu. İşte Samsung Gear Sport Türkiye fiyatı ve teknik özellikleri!

Samsung Galaxy A7 (2018) 6GB RAM ile Gelecek!

Samsung Galaxy A7 (2018) modeli ile ilgili ilk detaylar geldi. Buna göre Samsung Galaxy A7 (2018) 6GB RAM ile gelecek gibi görünüyor!

Samsung’un Yeni Kablosuz Şarj Patenti, “Kablosuz” Anlamını Güçlendiriyor!

Samsung'un yeni kablosuz şarj patenti, aynı anda iki farklı kablosuz şarj metodunun kullanılması ve mesafenin artırılmasına imkan sunuyor!

Galaxy S8 ve Galaxy Note8 Android 8.0 Oreo Güncelleme Bekleyişi Sürecek!

Samsung Türkiye, Galaxy S8 ve Galaxy Note8 Android 8.0 Oreo güncelleme tarihi ile ilgili bilgiler paylaştı. İşte tüm detaylar!

Samsung, 200 Yolcuya Galaxy Note8 Hediye Etti!

Samsung, İspanya'daki bir iç hat seferinde 200 adet Galaxy Note8 hediye etti. İşte Samsung İspanya'nın Note8 organizasyonu!

Samsung Galaxy J5 (2016) Android 7.1.1 Güncellemesi Aldı!

Samsung, orta seviye akıllı telefon modeli Galaxy J5 (2016) Android 7.1.1 güncellemesi dağıtımına başladı! İşte detaylar!

Apple ve Samsung’un Patent Davası Devam Ediyor!

Apple ve Samsung arasında yıllardır devam eden patent davası hala bitmiş değil. Peki, bu patent savaşında yeni gelişmeler ne yönde?

Yeni Samsung Galaxy S8 Active 600MHz Destekli Olabilir!

Samsung'un yeni bir Galaxy S8 Active modeli üzerinde çalıştığı daha ortaya çıktı. Üstelik bu model, 600MHz destekli olabilir!

Öne Çıkan Haberler