Ana Sayfa Etiketler Samsung

Etiket: Samsung

Samsung haberleri ve Samsung gelişmeleri ile ilgili tüm detaylar, bu sayfada yer alıyor!

Galaxy A8+ (2018) Videoda Göründü!

Samsung Galaxy A8+ (2018) modeli videoda kendini gösterdi. İşte Galaxy A8+ (2018) videosu ile yeni modelin ortaya çıkan detayları!

Samsung Galaxy A5 (2018), A8 (2018) İsmi ile Anılacak!

Samsung Galaxy A5 2018 modeli, Galaxy A8 2018 ismi ile yoluna devam edecek. İşte yeni Galaxy A8 (2018) ve Galaxy A8+ (2018) modellerinin detayları!

Samsung 512GB Depolama Üretimini Artırıyor!

Samsung, akıllı telefonlar için 512GB depolama üretimini ciddi anlamda artırmaya başlıyor. İşte Samsung 512GB depolama üretiminin detayları!

Samsung W2018 Kapaklı Telefon Modeli Duyuruldu!

Samsung'un yeni kapaklı telefon modeli Samsung W2018 resmi olarak duyuruldu. İşte Samsung W2018 özellikleri ve fiyatı ile ilgili detaylar!

Samsung Telefondan Avuç İçi Okuma Teknolojisi için Patent Aldı!

Samsung, akıllı telefonlar ile avuç içi okuma teknolojisi üzerine yeni bir patent aldı. İşte Samsung'un yeni patentinin tüm detayları!

Samsung Kenarları Tam Kavisli Telefon Patenti Aldı!

Samsung, kenarları komple kavisli ekrana sahip olan akıllı telefon modeli ile ilgili dikkat çeken bir patent başvurusunda bulundu!

Galaxy A8 (2018) Ekranı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A8 (2018) ekranı sızdırıldı. Böylece Galaxy A8 2018 tasarımı ile ilgili de önemli bilgiler edinilmiş oldu!

Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar elde edildi. İşte Galaxy S9 tanıtım tarihi ile ilgili yeni elde edilen bilgiler!

Samsung Star Wars Galaxy Note8 Üstünde Çalışıyor!

Samsung, Star Wars temalı bir Galaxy Note8 modeli üstünde çalışıyor. İşte yeni Star Wars Galaxy Note8 ile ilgili detaylar!

Kırmızı Galaxy S8 Satışları Başlıyor!

Samsung, kırmızı Galaxy S8 modelinin satışlarına başlayacağını açıkladı. İşte yeni renk seçeneğine sahip Galaxy S8'in çıkış tarihi!

Samsung Galaxy S9 Dikey Arka Kamera Tasarımına Sahip Olacak!

Samsung Galaxy S9 tasarımı ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte en son Galaxy S9 sızıntı bilgileri ve detayları!

Samsung, iPhone Kullanıcılarına Galaxy S8 ve Note8 Veriyor!

Samsung, iPhone kullanıcılarını hedef almaya devam ediyor. Son olarak da test için iPhone kullanıcılarına Galaxy Note8 ve Galaxy S8 verilecek!

Samsung Destek Listesinde Galaxy X Göründü!

Samsung'un katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy X, Samsung'un destek sayfasındaki listelerde yer almaya başladı. İşte detaylar!

Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına Gönderme!

Samsung'dan iPhone kullanıcılarını kızdıracak yeni bir reklam geldi. İşte Samsung'un iPhone'u konu olan yeni reklam filmi!

Galaxy Note 8 Enterprise Edition Modeli Satışa Sunuldu!

Samsung, kurumsal kullanım için özel olarak hazırladığı yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition modelini satışa sundu. İşte detaylar!

Öne Çıkan Haberler