Ana Sayfa Etiketler Qualcomm

Etiket: Qualcomm

Qualcomm mobil işlemci modelleri ve en son Qualcomm haberleri, bu sayfada sıralanıyor!

Qualcomm Android Oreo Go Edition’a Destek Verecek!

Qualcomm, Android Oreo Go Edition mobil işletim sistemi sürümüne destek vereceğini ilan etti. İşte Qualcomm'un Android Oreo Go Edition desteğinin detayları!

Qualcomm ve AMD İşbirliğine Gidiyor!

Qualcomm ve AMD, dizüstü bilgisayarlardaki "Always Connected" projesi için işbirliğine gidiyor. İşte Qualcomm ve AMD işbirliğinin detayları!

Qualcomm Snapdragon 845 Resmi Olarak Duyuruldu!

Qualcomm, resmi olarak Snapdragon 845 mobil yonga setini duyurdu. İşte yeni mobil işlemci modeli Snapdragon 845 ile ilgili detaylar!

Snapdragon 845 Hakkında Yeni Detaylar Gündeme Geldi!

Qualcomm'un yeni üst seviye yonga seti Snapdragon 845 hakkında yeni teknik bilgiler ortaya çıktı. İşte Snapdragon 845'in yeni detayları!

Apple ve Qualcomm Davasının Asıl Nedeni ne?

Apple ve Qualcomm arasındaki dava yeniden gündeme geldi. Peki, Apple ve Qualcomm davasının asıl nedeni ne? İşte detaylar!

Apple, Qualcomm Modemlerine Veda Edebilir!

Apple'ın kendi modemleri üzerinde çalışma yaptığı ve sonraki iPhone modellerinde Qualcomm modemlerini tercih etmeyeceği konuşulmaya başladı!

Snapdragon 845 Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Qualcomm'un üst seviye mobil işlemci modeli Snapdragon 845 teknik detayları ortaya çıktı. İşte tüm detaylarıyla Snapdrgon 845!

Snapdragon 845 Ne Zaman Çıkacak?

Qualcomm Snapdragon 845 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. İşte "Snapdragon 845 ne zaman çıkacak?" sorusunun cevabı!
Qualcomm

Google, Qualcomm Hızlı Şarj Teknolojisini İstemiyor!

Google, iş ortaklarına Qualcomm hızlı şarj teknolojisini kullanmamaları yönünde tavsiye mektubu yayınlamaya başladı. İşte detaylar!

Qualcomm, Snapdragon 820 İşlemcilerini Samsung’a Ürettirecek!

Qualcomm un, yeni nesil işlemcisi olacak Snapdragon 820 serisinin üretimini Samsung ile gerçekleştireceğine dair raporlar gelmeye başladı. Bilindiği üzere Qualcomm aslında, TSMC işbirliği ile...

Öne Çıkan Haberler