Haber Tekno Etiketler OnePlus

Etiket: OnePlus

OnePlus akıllı telefon modelleri ve OnePlus haberleri, bu sayfa üzerinde bir araya geliyor. Yeni OnePlus modelleri ve bu modellerin tüm detaylarını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

OnePlus 3 ve 3T Android 9.0 P Güncellemesi Alacak!

OnePlus 3 ve 3T modelleri için Android O müjdesi!

OnePlus 5 ve 5T Modellerine Selfie Portre Modu Özelliği Geliyor!

OnePlus 6'nın selfie portre modu, güncelleme ile 5 ve 5T modellerine geliyor!

OnePlus 6 Kamerası Güncelleme ile Artık Daha İyi Çekiyor!

OxygenOS 5.1.0 güncellemesi onePlus 6 kamerası konusunda iyileştirmeler sunuyor.

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Karşılaştırmaları

OnePlus 6 özellikleri başta olmak üzere yeni OnePlus akıllı telefon modeli hakkında merak edilen tüm bilgileri bu haberimizde bulabilirsiniz.

OnePlus 6 Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus 6 çıkış tarihi, en sonunda ortaya çıkmış oldu. "OnePlus 6 ne zaman çıkacak, özellikleri nasıl olacak?" sorusunun cevabı, bu haberimizde!

OnePlus 5T Star Wars Edition Ortaya Çıktı!

Çinli OnePlus markasının Star Wars için özel olarak hazırladığı OnePlus 5T Star Wars Edition modeli, ilk defa ortaya çıktı!

OnePlus 5T Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus markasının yeni akıllı telefon modeli OnePlus 5T çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte tüm detaylar!

OnePlus 5T Özellikleri Tüm Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

OnePlus 5T modelinin AnTuTu sayfasında ortaya çıkması ile beraber OnePlus 5T özellikleri ile ilgili tüm detaylara ulaşılmış oldu!

OnePlus 5T Yeniden Sızdırıldı!

Çinli OnePlus markasının yeni akıllı telefonu OnePlus 5T yeniden sızdırıldı. İşte yeni OnePlus 5T sızıntı görseli ve detayları!

OnePlus 5T Sızdırıldı!

Çinli OnePlus markasının yeni akıllı telefon modeli OnePlus 5T sızdırıldı. Yeni sızıntılarla OnePlus 5T tasarımı ve özellikleri ortaya çıkıyor!

OnePlus 5’in Performansı Hileli!

OnePlus 5 performansı için benchmark sonuçlarında hile yapıldığı iddia edildi. İşte OnePlus 5'in benchmark sonuçlarında yaptığı iddia edilen hile!

OnePlus 5 Duyuruldu! İşte Özellikleri!

OnePlus 5 modeli resmi olarak duyuruldu. İşte yapılan canlı etkinlik ile duyurulan OnePlus 5 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili tüm detaylar!

OnePlus 5’e Olan İlgi Büyük!

OnePlus 5 modelinin Çin'de ön kayıt toplamaya başlaması ile beraber büyük bir ilgi ortaya çıktı. İşte OnePlus 5'in ön kayıt süreci ile ilgili detaylar!

OnePlus 5 İçin Açıklama!

OnePlus markasının kurucu ortaklarından olan Carl Pei, OnePlus 5 için açıklama getirdi. Carl Pei isminin açıklaması, OnePlus 5 tasarımına yönelik!
OnePlus 5

OnePlus 5 Sızdırıldı!

OnePlus markasının yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli OnePlus 5 görseli ve OnePlus 5 özellikleri sızdırıldı! İşte detaylar!

En Son Haberler