Ana Sayfa Etiketler IPhone

Etiket: iPhone

iPhone ürünleri ile ilgili detaylar, iPhone incelemeleri ve iPhone haberleri ile ilgili tüm detaylar, Haber Tekno ile birlikte sizlerle buluşuyor. HaberTekno.com ile yeni iPhone modelleri ile ilgili bilgiler edinebilir, gelecek iPhone modellerinin tahminlerine ulaşabilir, iPhone incelemeleri ve rehber içerikleri takip edebilirsiniz!

2018 iPhone Modelleri Detaylanmaya Devam Ediyor!

Apple'ın 2018 iPhone modelleri ile ilgili dikkat çeken yeni iddialar gündeme geldi. İşte 2018 iPhone modelleri ile ilgili ilk öne çıkan detaylar!

Apple, 2018 Yılında 2 OLED Ekranlı iPhone Tanıtacak!

Yeni gelen bir iddiaya göre Apple, 2018 yılında 2 farklı OLED ekrana sahip iPhone modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak!

Bazı Kullanıcılar iPhone X Modellerini İade Ediyor!

iPhone X modelleri satışlarına devam ederken, bir o kadar kullanıcı da iPhone X modellerini iade etmeye başladı. İşte sebepleri!

iPhone X DxOMark Derecelendirmesi Nasıl?

iPhone X DxOMark sonuçları yayınlandı. Yeni iPhone X DxOMark puanı ile rakipleri karşısında önemli bir konumda yer aldı. İşte detaylar!

Google’dan iPhone X için Güncelleme!

Google, Safari arama sonuçlarında yeni bir tasarım güncellemesine gitti. İşte Google'ın yeni tasarım güncellemesi ile ilgili detaylar!

Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına Gönderme!

Samsung'dan iPhone kullanıcılarını kızdıracak yeni bir reklam geldi. İşte Samsung'un iPhone'u konu olan yeni reklam filmi!

Apple’dan iPhone X Ekran Yanma Sorunu Hakkında Açıklama!

Apple, iPhone X ekran yanma sorunu ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. İşte Apple'ın iPhone X ekran yanma sorununa ilişkin açıklaması!

Face ID Bilgileri Çalınabiliyor!

Apple'ın vaat ettiği Face ID bilgilerinin sadece iPhone'da saklı kalması, yeni bir örnek ile yalanlanmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

iPhone X Aslında 2018 Yılında Duyurulacakmış!

Apple'ın bu yıl duyurduğu yeni iPhone X modeli, aslında 2018 yılında duyurulması yönünde planlanıyormuş. İşte tüm detaylar!

iPhone Müstehcen Fotoğrafları Etiketliyor!

Apple'ın iPhone üzerindeki fotoğrafların müstehcen olup olmadıklarını etiketlediği ortaya çıktı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar!

Foxconn, iPhone X Üretim Beklentisinin Gerisinde!

Foxconn, iPhone X üretim miktarlarında beklentilerin gerisinde kalıyor. 2017'de üretilmesi gereken iPhone X sayısı ise dikkat çekiyor!

iPhone X Face ID Özelliği İkizleri Birbirinden Ayırabiliyor mu?

Apple'ın iPhone X ile birlikte kullanıma sunduğu Face ID özelliği, ikizleri birbirinden ayırt edebiliyor mu? Durum beklendiği gibi değil!

50 Yeni iPhone X Özelliği!

Apple'ın en dikkat çeken yeni iPhone modeli iPhone X özellikleri arasında, en önemli 50 detay dikkatleri üzerine topluyor!

Apple, iPhone X Taleplerini Artırmaya mı Çalışıyor?

Apple, iPhone X modeli için daha önce yapmadığı bir tanıtım stratejisi uyguluyor. Peki, iPhone X için yapılan bu farklı stratejinin temel nedeni ne?

iPhone X Ön Sipariş Talepleri Apple’ı Şaşırttı!

iPhone X ön sipariş talepleri, Apple'ın bile beklentisinin ötesine geçmeyi başarmış gibi görünüyor. Detaylı bilgiler haberimizde!

Öne Çıkan Haberler