Haber Tekno Etiketler IOS

Etiket: iOS

iOS dünyasında yaşanan tüm gelişmeler, HaberTekno.com’da! Yeni iOS sürümleri, iOS oyunları, iOS uygulamaları, iOS güncelleme bilgileri ile ilgili rehber içerikler, incelemeler ve en son haberler, Haber Tekno’da!

iOS 11.2.2 Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, yeni iOS 11.2.2 güncellemesini resmi olarak yayınladı. iOS 11.2.2 özellikleri arasında öne çıkan bir detay bulunmazken, temel amaç güvenlik olarak tutulmuş. İşte iOS 11.2.2 güncellemesi ile ilgili detaylar!

iOS 11.2.1 Çıktı! İşte Yeni Gelen Özellikler!

Apple; iPhone, iPad ve iPod Touch için yeni iOS 11.2.1 güncellemesini yayınladı. İşte yeni iOS 11.2.1 güncellemesi ile gelen yeni özellikler!

iOS 11 Apple’ın Şimdiye Kadarki En Başarısız iOS Sürümü!

iOS 11 sürümü için güncellemeler devam ederken söylemek gerekiyor ki iOS 11, Apple'ın şimdiye kadarki en başarısız iOS sürümü olmuş gibi görünüyor!

Apple, iOS 11.2 Sürümünü Yayınladı!

Apple, yeni iOS 11.2 güncellemesini resmi olarak yayınladı. Peki, yeni mobil işletim sürümü iOS 11.2 yenilikleri arasında neler yer alıyor?

15 Az Bilinen iOS 11 Özelliği!

Apple'ın kullanıma sunduğu iOS 11 birçok yeni özellik getiriyor. İşte 15 yeni az bilinen iOS 11 özelliği ve tüm detayları!

iPhone Müstehcen Fotoğrafları Etiketliyor!

Apple'ın iPhone üzerindeki fotoğrafların müstehcen olup olmadıklarını etiketlediği ortaya çıktı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar!

iOS 11.1 Güncellemesi Yayınlandı!

iPhone ve iPad kullanıcılarının beklediği yeni iOS 11.1 güncellemesi resmi olarak yayınlandı. İşte iOS 11.1 ile ilgili merak edilenler!

Yeni App Store, Uygulama ve Oyun İndirme Sayılarını Artırdı!

Apple tarafından hem logo hem de tasarım anlamında yeni bir görünüme geçirilen App Store, beklentileri karşılamaya başladı!

iOS 11.1 Ne Zaman Yayınlanmış Olacak?

Apple'ın iOS 11 sürümünü bir üst seviyeye çıkartacak olan güncellemesi iOS 11.1 ne zaman çıkacak? Tüm detaylar haberimizde!

iOS 11.0.3 WhatsApp Bildirim Sorunu Ortaya Çıktı!

iOS 11.0.3 kurulu bazı iPhone modellerinde, WhatsApp bildirim sorunu ortaya çıkmaya başladı. Konunun detayları haberimizde!

iOS 11 Sürümü, iOS 10’u Geride Bıraktı!

iOS 11 kullanım oranlarında yaşanan artış sonrasında, bir önceki iOS 10 sürümünün kullanım oranı geride kalmış oldu. İşte detaylar!

iOS 11.0.3 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11 güncellemeleri hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Apple, yeni iOS 11.0.3 güncellemesi ile hata düzeltmeleri sunmuş oldu!

iPhone’da Hangi Uygulamada Ne Kadar Zaman Geçiriyorsunuz?

iPhone'da hangi uygulamada ne kadar zaman geçirdiğinizi ve en çok şarj tüketen uygulamanın ne olduğunu merak ediyor musunuz?

iOS 11 ile Yeni İkonlar Geliyor!

Apple'ın yeni mobil işletim sistemi sürümü iOS 11 Beta 6 ile beraber, yeni ikonların geleceği ortaya çıktı. İşte iOS 11 ile yeni ikonlar!

iOS Platformuna Yeni Emojiler!

Apple, iOS platformuna getireceği yeni emojiler ile ilgili ilk görselleri paylaştı. İşte iOS platformuna gelecek olan yeni emojiler!

Haber Tekno'yu Sosyal Medyada Takip Edin

3,840BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et

Öne Çıkan Haberler