Ana Sayfa Etiketler Google

Etiket: Google

Google haberleri ve Google hizmetleri ile ilgili en son son gelişmeler, Haber Tekno Google etiket sayfasında sizlerle buluşuyor!

Google Files Go, Play Store’da Yayınlandı! Google Files Go Nedir?

Google Files Go uygulaması Google Play Store'da yayınlandı! Peki, Google Files Go nedir ve hangi amaçla kullanılır? İşte tüm detaylar!

Google Play Store 2017’nin En İyi Uygulamaları ve Oyunları!

Google Play Store'da yer alan 2017'nin en iyi oyunları ve uygulamaları açıklandı. Bununla beraber en iyi filmler ve müzikler de belirlendi!

Google Maps’e iPhone X Desteği Geldi!

iPhone X için güncellenen iOS mobil uygulamaları arasına en sonunda Google Maps ve Google Home uygulamaları da katılmış oldu!

Google, Telefon Gözetleme Uyarı Sistemi Geliştiriyor!

Google, telefona gizlice bakan kişileri tespit eden bir uygulama üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiği gösterdi! İşte detaylar!

Google Kullanıcıların Konumunu İzlediğini Kabul Etti!

Konum ayarlarınız kapalı olsa bile Android telefonlar konum verilerinizi toplayarak Google’a gönderiyor. Yani Google konumunuzu sürekli takip ediyor!

Swift Kodları Google Fuchsia OS Üzerinde Çalışacak!

Apple'ın sahiplendiği Swift programlama dili, Google Fuchsia OS üzerinde de etkinlik göstermeye başlayacak!

Google’dan VR için 3D Ses Oluşturmayı Kolaylaştıran Yazılım: Resonance Audio

Google, VR için 3D ses oluşturmayı kolaylaştıran yazılımı Resonance Audio'yu yayınladı. İşte Resonance Audio yazılımı ile ilgili detaylar!

Google Assistant’a Şarkı Tanımlama Özelliği Geldi!

Google'ın sesli dijital asistanı Google Assistant'a şarkı tanımlama özelliği getirildi. İşte yeni Google Assistant özelliğinin detayları!

Google’dan iPhone X için Güncelleme!

Google, Safari arama sonuçlarında yeni bir tasarım güncellemesine gitti. İşte Google'ın yeni tasarım güncellemesi ile ilgili detaylar!

Google’dan Uçak Bileti Sitelerine Kötü Haber!

Google, bundan böyle uçuş bilgi sisteminin uçak bileti satan internet siteleri ile paylaşmayacağını duyurdu. İşte detaylar!

Google Arama Sonuçları Sadece Konum Bazlı Olacak!

Google, farklı ülkelerde kullandığı bölgesel uzantılı internet sitesinin artık bir fark oluşturmayacağını duyurdu! İşte konu ile ilgili detaylar!

Gmail’e Eklenti Desteği Geldi!

Google tarafından hem bireysel hem de kurumsal müşterilere mail hizmeti sunan Gmail servisine, eklenti desteği getirildi!

Google, Android 8.1 Oreo Geliştirici Sürümünü Yayınladı!

Google, geliştiriciler için yeni Android Android 8.1 Oreo ön izleme sürümünü yayınladı. İşte Android 8.1 Oreo ile ilgili detaylar!

2018 Yılında 3 Farklı Google Pixel 3 Modeli Gelebilir!

Yeni ortaya çıkan bir bilgiye göre Google, 3 farklı Google Pixel 3 modeli üstünde çalışıyor. İşte Pixel 3 ile ilgili detaylar!

Google’ın Play Store Antivirüs Sistemi, Düşük Performans Sunuyor!

Google'ın Play Store antivirüs sistemi ile ilgili yapılan analizler, aslında Google'ın zararlı yazılım konusunda geride kaldığını gösteriyor!

Öne Çıkan Haberler