Haber Tekno Etiketler Google

Etiket: Google

Google haberleri ve Google hizmetleri ile ilgili en son son gelişmeler, Haber Tekno Google etiket sayfasında sizlerle buluşuyor!

Chromebook Nedir? Özellikleri nelerdir?

Chromebook modelleri, yeni dönemde çok daha önemli bir noktada yer almaya başlacak gibi görünüyor. Peki, Chromebook nedir, Chrome OS hakkında neler bilinmelidir? Tüm detayları ile birlikte Chromebook ve ChromeOS haberimizde!

2018 Chromebook Modellerine Snapdragon 845 Dopingi!

Google tarafından hazırlanan işletim sistemli 2018 Chromebook modellerinin özellikleri ile ilgili önemli bilgiler gündeme geldi. Buna göre 2018 Chromebook modellerinde Qualcomm'un Snapdragon 845 mobil işlemcisi kullanılabilir. detaylar haberimizde!

Google Maps Go Uygulaması Play Store’da Yayınlandı!

Google'ın hafifletilmiş bir şekilde hazırladığı Google Maps Go navigasyon uygulaması, Google Play Store üzerinde resmi olarak yayınlandı!

2017’de Google’da En Çok Hangi Kelimeler Aratıldı?

Google, 2017 yılında da en çok aratılan kelimeleri listeledi. İşte ülkemizde 2017 yılı boyunca Google'da en çok aratılan kelimeler!

Google Files Go, Play Store’da Yayınlandı! Google Files Go Nedir?

Google Files Go uygulaması Google Play Store'da yayınlandı! Peki, Google Files Go nedir ve hangi amaçla kullanılır? İşte tüm detaylar!

Google Play Store 2017’nin En İyi Uygulamaları ve Oyunları!

Google Play Store'da yer alan 2017'nin en iyi oyunları ve uygulamaları açıklandı. Bununla beraber en iyi filmler ve müzikler de belirlendi!

Google Maps’e iPhone X Desteği Geldi!

iPhone X için güncellenen iOS mobil uygulamaları arasına en sonunda Google Maps ve Google Home uygulamaları da katılmış oldu!

Google, Telefon Gözetleme Uyarı Sistemi Geliştiriyor!

Google, telefona gizlice bakan kişileri tespit eden bir uygulama üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiği gösterdi! İşte detaylar!

Google Kullanıcıların Konumunu İzlediğini Kabul Etti!

Konum ayarlarınız kapalı olsa bile Android telefonlar konum verilerinizi toplayarak Google’a gönderiyor. Yani Google konumunuzu sürekli takip ediyor!

Swift Kodları Google Fuchsia OS Üzerinde Çalışacak!

Apple'ın sahiplendiği Swift programlama dili, Google Fuchsia OS üzerinde de etkinlik göstermeye başlayacak!

Google’dan VR için 3D Ses Oluşturmayı Kolaylaştıran Yazılım: Resonance Audio

Google, VR için 3D ses oluşturmayı kolaylaştıran yazılımı Resonance Audio'yu yayınladı. İşte Resonance Audio yazılımı ile ilgili detaylar!

Google Assistant’a Şarkı Tanımlama Özelliği Geldi!

Google'ın sesli dijital asistanı Google Assistant'a şarkı tanımlama özelliği getirildi. İşte yeni Google Assistant özelliğinin detayları!

Google’dan iPhone X için Güncelleme!

Google, Safari arama sonuçlarında yeni bir tasarım güncellemesine gitti. İşte Google'ın yeni tasarım güncellemesi ile ilgili detaylar!

Google’dan Uçak Bileti Sitelerine Kötü Haber!

Google, bundan böyle uçuş bilgi sisteminin uçak bileti satan internet siteleri ile paylaşmayacağını duyurdu. İşte detaylar!

Google Arama Sonuçları Sadece Konum Bazlı Olacak!

Google, farklı ülkelerde kullandığı bölgesel uzantılı internet sitesinin artık bir fark oluşturmayacağını duyurdu! İşte konu ile ilgili detaylar!

Haber Tekno'yu Sosyal Medyada Takip Edin

3,859BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et

Öne Çıkan Haberler