Ana Sayfa Etiketler Apple

Etiket: Apple

Apple haberleri ve Apple’ın en yeni ürünleri ile ilgili bilgiler, Haber Tekno’da! Apple markasını yakından takip ederek tüm güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Apple Kurucu Ortağından iPhone X Açıklaması!

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Apple'ın yeni iPhone X modeli ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Steve Wozniak'ın iPhone X açıklaması!

iOS 11.1 Ne Zaman Yayınlanmış Olacak?

Apple'ın iOS 11 sürümünü bir üst seviyeye çıkartacak olan güncellemesi iOS 11.1 ne zaman çıkacak? Tüm detaylar haberimizde!

Apple ve Samsung’un Patent Davası Devam Ediyor!

Apple ve Samsung arasında yıllardır devam eden patent davası hala bitmiş değil. Peki, bu patent savaşında yeni gelişmeler ne yönde?

iPhone 7 256GB Üretimi Durduruldu!

Apple, resmi olarak iPhone 7 256GB ve iPhone 7 Plus 256GB üretimlerini durduruldu. Bununla beraber cihazların satışları da noktalanmış oldu.

iPhone X Modelinde Instagram Nasıl Görünecek?

iPhone X modelinin ekran üstünde kalan boşluğun, Instagram tarafından nasıl kullanılacağı ortaya çıktı. İşte iPhone X Instagram görüntüsü!

Apple, iPhone X Gecikmesi İçin Foxconn ile Görüşecek!

Apple'ın COO görevini üstlenen Jeff Williams, ay sonunda Tayvan'a giderek iPhone X üretimindeki gecikmelerle ilgili Foxconn ile görüşecek!

Apple Mac Mini Modelini Unutmamış!

Apple CEO'su Tim Cook, yeni Mac Mini modeli ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Tim Cook'un Mac Mini ile ilgili açıklamaları!

iPhone X Satışlarında Sorun Yaşanabilir!

Apple'ın kısa bir süre sonra satışa sunmaya hazırlandığı yeni iPhone X satışlarında sorun oluşturması muhtemel bilgiler ortaya çıktı!

Apple Animoji Özelliği Yüzünden Davalık Oluyor!

Apple Animoji özelliği, Apple'ı mahkemeye taşımış olacak. İşte Apple'ın Amoji özelliği yüzünden dava edilmesi ile ilgili detaylar!

Çin, Apple Watch Series 3 LTE Bağlantısını Kesti!

Çin Hükümeti, Apple Watch Series 3 LTE bağlantı özelliğini şu an için kapattı. İşte konu ile ilgili detaylı bilgilerin tamamı!

Bükülebilir iPhone İçin İlk Tarih Ortaya Atıldı!

Bükülebilir iPhone veya esnek iPhone modeli ile ilgili çıkış tarihi iddiaları gelmeye başladı. İşte öne çıkan tarih iddiaları!

iPhone X Türkiye Fiyatı Apple Tarafından Resmi Olarak Açıklandı!

iPhone X Türkiye fiyatı, Apple tarafından resmi olarak açıklandı. Beklentilerin üstünde kalan iPhone X fiyatı, dikkatleri üzerine topladı!

iOS 11 Sürümü, iOS 10’u Geride Bıraktı!

iOS 11 kullanım oranlarında yaşanan artış sonrasında, bir önceki iOS 10 sürümünün kullanım oranı geride kalmış oldu. İşte detaylar!

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Fiyatı Belli Oldu!

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatları, resmi olarak açıklandı. İşte yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus fiyatları ile ilgili tüm detaylar!

Samsung Apple’ı Parmak İzi Okuyucusunda Geçebilecek Mi?

Yeni nesil akıllı telefonların parmak izi okuyucu konumlandırmalarındaki süreçte Samsung, Apple'ı geçebilecek ilerlemeyi mi kaydediyor?

Öne Çıkan Haberler