Ana Sayfa Etiketler Apple

Etiket: Apple

Apple haberleri ve Apple’ın en yeni ürünleri ile ilgili bilgiler, Haber Tekno’da! Apple markasını yakından takip ederek tüm güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Apple Shazam’ı Satın Aldığını Duyurdu!

Apple tarafından yapılan açıklama ile birlikte Apple'ın Shazam'ı satın aldığı resmi olarak duyurulmuş oldu. Artık Shazam, Apple'ın bir uygulaması!

Phil Schiller, Android’in Face ID ile Rakip Olamayacağını Söyledi!

Apple'ın pazarlama şefi Phil Schiller, Android tarafındaki Face ID benzeri sistemlerin, hiçbir şekilde Face ID ile rekabet edemeyeceğini söyledi!

Apple Shazam Uygulamasını Satın Alıyor!

Apple Shazam uygulamasını satın almanın yolunu arıyor. İşte Apple'ın Shazam'ı satın alması hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar!

Jony Ive Tekrar Apple Tasarım Ekibinin Başında!

2015 yılına kadar Apple’ın tasarım şefi olarak görev yapan John Ive, bir kez daha kontrolü ele alıyor ve Apple tasarım ekibinin başına geçiyor.

iOS 11 Apple’ın Şimdiye Kadarki En Başarısız iOS Sürümü!

iOS 11 sürümü için güncellemeler devam ederken söylemek gerekiyor ki iOS 11, Apple'ın şimdiye kadarki en başarısız iOS sürümü olmuş gibi görünüyor!

Apple TV için Amazon Prime Video Yayınlandı!

Amazon Prime Video uzun bir bekleyiş sonrasında en nihayet Apple TV için yayınlandı. İşte Apple TV için Amazon Prime Video detayları!

iPhone X Satışları, iPhone 8 Plus Satışlarını Yakaladı!

iPhone X satışları, sadece üç haftalık bir süre zarfında iPhone 8 Plus satışlarına ulaşmayı başardı. İşte iPhone X satışları hakkında detaylar!

Apple, 2018’de Ucuz iPad Modeli Duyurabilir!

Apple'ın 2018 yılında daha uygun fiyata sahip olan bir iPad modeli duyurmaya hazırlandığı konusunda yeni bilgiler gündeme geldi!

iPhone X Tasarımı Uzun Süre Devam Edecek!

iPhone X tasarımı ile ilgili analistlerden yeni yorumlar geldi. Buna göre iPhone X tasarımı, iPhone sahipleri için uzun süre devam edecek!

Apple Enerji Yönetimi Çipi Üstünde Çalışıyor!

Apple'ın 2018 yılındaki iPhone modellerinde kullanması beklenen enerji yönetimi çipi ile ilgili detaylar ortaya çıktı! Bilgiler dikkat çekiyor!

Jony Ive iPhone 7 ve 7 Plus Tasarımını Beğenmediğini Söyledi!

Jony Ive, iPhone 7 tasarımını beğenmediğini söyledi. Lakin Jony Ive, aslında Apple'ın baş tasarımcısı yani iPhone 7'nin tasarımını onaylayan kişi!

Apple, Yeni iPhone X Reklam Filmleri Yayınladı!

Apple, iPhone X modeli için yeni reklam filmleri yayınladı. İşte yayınlanan yeni iPhone X reklamları ile ilgili tüm detaylar!

iMac Pro’da A10 Fusion İşlemci Yer Alacak!

Apple satışa sunmaya hazırlandığı yeni masaüstü bilgisayar modeli iMac Pro'da, A10 Fusion mobil işlemci yer alacak. Nedeni ise dikkat çekiyor!

2018 iPhone Modelleri Detaylanmaya Devam Ediyor!

Apple'ın 2018 iPhone modelleri ile ilgili dikkat çeken yeni iddialar gündeme geldi. İşte 2018 iPhone modelleri ile ilgili ilk öne çıkan detaylar!

Apple, 2018 Yılında 2 OLED Ekranlı iPhone Tanıtacak!

Yeni gelen bir iddiaya göre Apple, 2018 yılında 2 farklı OLED ekrana sahip iPhone modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak!

Öne Çıkan Haberler