Ana Sayfa Etiketler Android

Etiket: Android

Android mobil işletim sistemi ile ilgili tüm haberleri, yeni Android güncellemeleri ile ilgili detayları, buradan takip edebilirsiniz. Android güncellemeleri ve çok daha fazla ilgili haber için takipte kalın!

10 Maddede Android 8.1 Yenilikleri!

Google son sürat Android 8.1 Oreo üstünde çalışma yaparken, yenilikler de belli oluyor. İşte detaylarıyla Android 8.1 yenilikleri!

Google, Android 8.1 Oreo Geliştirici Sürümünü Yayınladı!

Google, geliştiriciler için yeni Android Android 8.1 Oreo ön izleme sürümünü yayınladı. İşte Android 8.1 Oreo ile ilgili detaylar!

Google’ın Play Store Antivirüs Sistemi, Düşük Performans Sunuyor!

Google'ın Play Store antivirüs sistemi ile ilgili yapılan analizler, aslında Google'ın zararlı yazılım konusunda geride kaldığını gösteriyor!

Google Play Store’daki Uygulamaların Açığını Bulanlara Ödül!

Google, kısa bir süre önce Google Play Store'da yer alan belli uygulamaların açığını bulanlara ödül vereceğini duyurdu! İşte detaylar!

Android Pay’e Visa Checkout Desteği Geldi!

Android tarafındaki mobil ödeme sistemi olarak kullanılan Android Pay'e Visa Checkout desteği geldi. Detaylı bilgiler haberimizde!

Google Play Store Uygulama Deneme Özelliği Kullanıma Açıldı!

Google'ın Play Store'daki uygulamaları veya oyunları indirmeden önce ücretsiz deneme özelliği, en sonunda kullanıma sunuldu!

Android Minecraft Skin Paketinde Zararlı Yazılım Bulundu!

Google Play Store'da yayınlanan Minecraft skin paketinde, zararlı yazılım olduğu ortaya çıktı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar!

Google Pixel 2 Bugün Tanıtılıyor!

Google, bugün düzenleyeceği etkinlikte Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerini tanıtacak. İşte beklenen Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL özellikleri.

300 Android Uygulaması DDoS Saldırılarında Kullanılıyormuş!

DDoS saldırıları için Android cihazları gizlice ele geçirdiği tespit edilen 300 Android uygulaması Google Play Store üzerinden kaldırılıyor.

Android Kurbanı Windows Phone!

Efsanevi telefon markası Nokia ile iş birliği yapan ancak yine de istediği yere ulaşamayan Windows Phone, Android kurbanı oldu!

Truecaller Uygulamasına Flash Messaging Özelliği!

Çapraz platform mesajlaşma uygulamalarından olan Truecaller'a Flash Messaging özelliği gelidi. Mesajlaşmalar artık çok daha hızlı yapılabilecek!

Google Gboard Uygulaması Güncellendi!

Google Gboard Android uygulaması, yeni özellikler ile güncellendi ve bundan sonra çok daha akıllı bir kullanım imkanı sunacak!

Android TV İçin PlayStation Video!

PlayStation Video Android TV uygulaması yayınlandı. İşte Android TV için hazırlanan PlayStation Video uygulaması ile ilgili tüm merak edilenler!

Google Play, Ücretsiz Uygulama Dağıtıyor!

Google Play, bu haftadan itibaren her hafta ücretsiz Android uygulaması dağıtacağını açıkladı. İşte bu haftanın ücretsiz Android uygulaması!
Galaxy Note 7

Galaxy Note 8 Özellikleri Belli Oldu!

Galaxy Note 8 modeline dair ilk bilgiler geldi. Galaxy Note 8 özellikleri ve tasarıma dair gelen ilk bilgiler haberimizde.

Öne Çıkan Haberler