16 Eylül 2019 - Pazartesi
Haber Tekno Etiketler Akıllı Saat

Etiket: Akıllı Saat

Akıllı saat haberleri ve akıllı saat incelemeleri, tüm detayları ile Haber Tekno’da! Yeni akıllı saatleri bu sayfada takip edebilirsiniz.

Apple Watch için Sürpriz Özellik

Apple Watch patentleri ile ilgili detaylara gelmeye devam ederken, aslında Apple'ın çok farklı konularda çalışmalar yaptığına ilişkin bilgilere de ulaşılmış oluyor. Son...

Apple Watch Hayat Kurtardı!

Kalp rahatsızlığı olan bir gencin hayatını Apple Watch kurtardı.

Apple Watch Series 4 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Apple Watch Series 4 ekran tarafında daha büyük bir panel ile geliyor!

Samsung Gear Sport Türkiye’de! İşte Özellikleri!

Samunsg'un yeni akıllı saat modeli Gear Sport Türkiye'de satışa sunuldu. İşte Samsung Gear Sport özellikleri ve fiyatı ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!

Apple, Yeni Apple Watch Series 3 Ekran Sorununu Kabul Etti!

Apple Watch Series 3 modelinde ortaya çıkan ekran sorunu, Apple tarafından kabul edildi ve gerekli uygulamaların yapılacağı belirtildi!

Çin, Apple Watch Series 3 LTE Bağlantısını Kesti!

Çin Hükümeti, Apple Watch Series 3 LTE bağlantı özelliğini şu an için kapattı. İşte konu ile ilgili detaylı bilgilerin tamamı!

Samsung Gear S3 Golf Edition Duyuruldu!

Güney Koreli Samsung, yeni Android akıllı saat modeli olan Gear S3 Golf Edition'ı duyurdu. İşte Gear S3 Golf Edition özellikleri ve fiyatı!

Samsung Akıllı Saatler Telefondan Şarj Olacak!

Samsung'un yeni aldığı bir patent ile ortaya çıkan bilgilere göre akıllı saatler, telefon üzerinden şarj olabilecek. İşte detaylar!
LG Watch Style ve LG Watch Sport

Android Wear 2.0’lı LG Watch Sport ve Style Duyuruldu!

LG'nin yeni Android Wear 2.0 işletim sistemli akıllı saat modelleri LG Watch Style ve LG Watch Sport duyuruldu. İşte tüm özellikleri!
Akıllı Saat Satışları

Akıllı Saat Satışları 2016’da Yüzde 1 Arttı! Lider Apple Watch!

2016 yılındaki akıllı saat satışları ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Buna göre akıllı saat sektöründe sadece yüzde 1'lik artış oldu! İşte detaylar!
Asus ZenWatch 3

Asus ZenWatch 3 Türkiye’de! İşte ZenWatch 3 Fiyatı!

Asus'un yeni akıllı saat modeli Asus ZenWatch 3 Türkiye'de satışa sunuldu. İşte yeni Asus ZenWatch 3 fiyatı ile ilgili detaylar!
Android Wear 2.0

Android Wear 2.0, LG Watch Sport ve LG Watch Style İle...

Google'ın yeni akıllı saat işletim sistemi Android Wear 2.0, LG Watch Sport ve LG Watch Style modelleri ile birlikte çıkış yapacak. İşte detaylar!
Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 ile İlgili Detaylar Gelmeye Başladı!

Apple Watch Series 3 çıkış tarihi ve çalışmaları ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Apple Watch Series 3 ile ilgili gelen yeni detaylar!
iPhone Digital Crown patenti

Apple Watch Özelliği iPhone’a Gelebilir!

Yeni ortaya çıkan görsellere göre Apple Watch Digital Crown özelliği, iPhone tarafına da gelebilir. İşte iPhone Digital Crown özelliğiyle ilgili detaylar!
Tamir Görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2

Apple, Tamir Görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2 Satışlarına...

Apple, tamir görmüş Apple Watch Series 1 ve Series 2 satışlarına başladı. İşte yenilenmiş Apple Watch Series 1 ve Series 2 satışlarının detayları!

En Son Haberler