ZUK Markası Son Buluyor!

Lenovo çatısı altında kendine yer bulmuş olan akıllı telefon markası ZUK, gelen bilgilere göre çalışmalarına son veriyor!

ZUK

ZUK akıllı telefon markası, gelen son bilgilere göre çalışmalarına son vermeye hazırlanıyor. Yaklaşık iki yıl önce Lenovo çatısı altında pazarlanmaya başlayan ve fiyat-performans odaklı akıllı telefon modellerine ismini veren ZUK, yakın zaman içerisinde son bulacak.

Lenovo, ZUK markasına son veriyor!

Lenovo markasının akıllı telefon sektöründe Moto ve ZUK markaları ile varlığını güçlendirmesinden sonra, yakın bir zaman sonra yoluna sadece Moto markası ile birlikte devam edecek. Yapılan açıklamalara göre ZUK markasına son verilmesinin nedeni, finansal sebepler olarak gösteriyor.

ZUK

Her ne kadar özellikle Çin pazarında çok da kötü olmayan bir kullanıcı kitlesine erişmiş olsa da anlaşılan o ki Lenovo için finansal açıdan çok da beklentileri karşılamadı ve markayı güçlendirmek adına yapılacak çalışmalar, firma tarafından makul bulunmuyor.

Şu an için resmi olarak ne zaman kapandı bilgisi paylaşılacağı aktarılmış değil. Lakin, edinilen bilgilere göre markanın kapanmasına yönelik çalışmalar başlatılmış durumda.

 


Ayrıca bakınız:

 Galaxy S8 ve S8+ Türkiye Fiyatları!

 iPhone 8 Şemaları Sızdırıldı!

 Samsung’dan Galaxy S8 ve S8+ İçin Güncelleme!

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here