ZTE Axon 7 Max Görüntüleri Sızdırıldı!

ZTE Axon 7 Max modeli ile ilgili detaylar ve sızıntı görseller paylaşıldı. İşte ZTE Axon 7 Max görselleri ve ZTE Axon 7 Max özellikleri!

ZTE

Bilindiği gibi Mayıs ayı kapsamında ZTE Axon 7 modeli duyurulmuştu. Şimdi de ZTE Axon 7 Max görüntüleri ortaya çıktı.

ZTE Axon 7 Max özellikleri!

Ortaya çıkan ZTE Axon 7 Max görselleriyle birlikte yeni ZTE Axon 7 Max özellikleri ile ilgili de bilgiler aktarıldı.

Aktarılan bilgiler ışığında yeni ZTE Axon 7 Max özellikleri; 6-inç boyutunda 1920×1080 yani Full HD ekran, Snapdragon 625 yonga seti, Adreno 506 grafik birimi-GPU-, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Bunlara ek olarak ZTE Axon 7 Max kamera özellikleri, görsellerden de anlaşılacağı üzere çift sensörlü bir yapıya sahip. Şu an için kamera özellikleri ile ilgili detaylar, ne yazık ki ortaya çıkmış değil.

Bunlarla beraber ZTE Axon 7 Max, parmak izi okuyucu sensör barındıracak ve kutudan Android 7.0 ile çıkacak modellerden olacak.

ZTE Axon 7 Max çıkış tarihi olarak ise Ekim 2016 sonu veya Kasım 2016 başı şeklinde tahminler bulunuyor.

İşte yeni sızdırılan ZTE Axon 7 Max görünüleri:

zte axon 7 max

1
2
3
4
5
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.