Zombieland filmi

2009 yapımı yabancı filmler arasında yer alan Ruben Fleischer’ın Zombieland filmi, üzerinden geçen uzun bir süre sonra Zombieland 2 olarak bir seri haline geliyor. Kısa bir süre önce edinilen bilgilere göre Zombieland 2 oyuncu kadrosu, çekimlerin başlangıç zamanı ve vizyon tarihi konusunda da bilgiler elde edildi. Bununla beraber de orijinal ekip ile benzerlik gösteren bir kadronun olduğu belirtelim.

Zombieland filmi seri haline geliyor!

Açıklanan bilgilere göre Woody HarrelsonEmma Stone, Jesse Eisenberg ve Abigail Breslin isimleri, yeni filmin öne çıkan oyuncuları arasında yer alacak. İlk filmi izlemeyen okurlarımız için belirtmek gerekirse zombi filmlerine farklı bir bakış açısı getiren film, tıpkı Deadpool serisi gibi komedi bileşenleri üzerine kuruluyor.

Zombieland 2 Woody Harrelson

Süper kahraman konseptinin mizah ile buluşmasının en iyi örneklerinden olan Deadpool kendini gösteriyorken, zombi filmlerinin mizahla buluşmasını da en iyi Zombieland bir seri olacak aktarmaya hazırlanıyor.

Zombieland 2 çıkış tarihi olarak ise ilk bilgiler, Ekim 2019’u işaret ediyor. Yeni filmin çekim aşamalarının ise 2019 yılının ilk ayları itibariyle başlayacağına vurgu yapılıyor. Şu an için oyuncular ve senaryo üzerinde çalışmaların sürdüğünü de hatırlatmakta fayda var.

Son olarak bir önceki film hakkında bilgisi olmayan okurlarımız, aşağıdaki bağlantı aracılığı ile birinci filmin fragmanını izleyebilir. Bu konuda yaşanacak olan yeni gelişmeleri de haberlerimizde açıklamaya devam ediyor olacağımızı belirtelim.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here