Yeni Zenfone 4 Ne Zaman Çıkacak?

Asus'un yeni üst seviye akıllı telefon modeli Zenfone 4 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Peki, Zenfone 4 ne zaman çıkacak?

CES 2017 kapsamında yeni akıllı telefon modelleri olan Zenfone 3 Zoom ve Zenfone AR modellerinden sonra Asus, yeni Zenfone 4 modelleri için hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni Zenfone 4 çıkış tarihi ile ilgili de yeni bilgiler ortaya çıktı.

Yeni Zenfone 4 modeli ne zaman tanıtılacak?

Aktarılan yeni bilgilere göre Asus, mart ayında yeni Zenfone 4 modelleri için özel bir etkinlik düzenleyecek ve yeni modellerini kullanıcıların beğenisine sunacak.

Zenfone 3
Zenfone 3

Şu an için Zenfone 4 özellikleri ve tasarım detaylarına ilişkin önemli bilgiler veya sızıntılar gün yüzüne çıkmış değil. Lakin tasarım tarafında Zenfone 4 modelinin, önceki model ile çok da farklı olmayacağı tahmin edilirken, teknik özellikler noktasında 5.2-inç büyüklüğünde ekran ve 4,850mAh kapasitesinde batarya söylentileri dolaşıyor. Bununla beraber, sahip olacağı bu dev batarya kapasitesi ile yeni modelin, piyasadaki en iyi pil performansı sunacak akıllı telefon olabileceği de iddia ediliyor.

 


 Yeni Asus Zenfone 4 modeli ile ilgili sizin beklentileriniz neler?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.