ZenFone 4 Max Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

Asus tarafından yeni ZenFone 4 Max modeli resmi olarak duyuruldu. İşte bilhassa da bataryası ile dikkat çeken ZenFone 4 Max özellikleri ve fiyatı!

ZenFone 4 Max

Asus markasının ZenFone akıllı telefon ailesi, yeni ZenFone 4 Max modeli ile birlikte genişlemeye devam ediyor. Yeni duyurulan ZenFone 4 Max özellikleri arasında, en çok dahili batarya kapasitesi dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Orta segmentte yer alacak olan yeni model, rakipleri karşısında batarya performansı ile kullanıcıları etkilemeye çalışacak.

ZenFone 4 Max özellikleri!

Asus’un yeni ZenFone 4 Max teknik özellikleri arasında en dikkat çeken nokta, 5000mAh büyüklüğündeki batarya oldu. Piyasadaki birçok rakibinden çok daha fazla batarya kapasitesine sahip olan yeni model, 5.5-inç büyüklüğünde ve Full HD yani 1080p çözünürlüğünde IPS ekrana sahip.

ZenFone 4 Max

13 MP çözünürlüğünde çift arka kamera sensörüne sahip olan yeni model, 8 MP çözünürlüğünde de ön kameraya sahip. 3GB RAM için 32GB dahili depolama alanı ve 4GB RAM için 64GB dahili depolama alanı detaylarını sunacak.

İşlemci tarafında ise yeni model, satıldığı bölgeye göre Qualcomm’un Snapdragon 425 veya Snapdragon 430 yonga setini taşıyacak.

ZenFone 4 Max fiyatı ve çıkış tarihi!

Aktarılan bilgilere göre Asus’un yeni modeli, ilk olarak Rusya pazarında satışa çıkacak ve 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı konfigürasyonuna sahip olan cihaz için 235 dolar’lık bir fiyat etiketi konacak. Şu an için çıkış tarihi konusunda ise net bilgiler resmi olarak paylaşılmadı.

Ülkemizeki fiyatlandırması veya satış durumu ile ilgili bilgiler de aynı şekilde açıklığa kavuşmamış detaylar arasında yer alıyor. İlerleyen dönemlerde cihazın farklı bölgelerde ilk satışa çıkışının ardından, Asus Türkiye tarafından da aksiyonlar ile ilgili bilgi aktarılması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here