İşte Zenfone 3 Özellikleri!

Zenfone 3 Özellikleri

Uzun süredir sızıntılara konu olan Asus Zenfone 3 en nihayetinde tanıtıldı. Computex 2016 ile görücüye çıkarttığı birden çok Zenfone 3 serisi ile Asus, mobil dünyaya önemli kartlarını sürüyor. Yeni Asus Zenfone 3 özellikleri ve fiyatı ile kullanıcıları etkilemeye hazırlanıyor.

Ayrıca Bakınız

iPhone 7, 4 Hoparlör ile Gelebilir!

Zenfone 3 tasarımı!

Asus’un yeni Android akıllı telefon modeli Zenfone 3, yekpare metal tasarım ile satış çıkıyor.

Zenfone 3 özellikleri!

Asus Zenfone 3 özellikleri ve teknik detayları arasında ise ilk dikkat çeken; 5.5inç büyüklüğündeki 1080p-Full HD Super IPS+ ekran oluyor. Öte yandan Zenfone 3 teknik özellikleri tarafında işlem gücü Snapdragon 625 ile sağlanırken, Adreno 506’da grafik birimi ile sağlanıyor.

Zenfone 3 özellikleri

Bunların dışında Zenfone 3 özellikleri arasında; 3GB RAM, microSD kart ile artırılabilir 64GB dahili depolama boyutu, Gorilla Glass 3 panel koruyucu cam, 16MP çözünürlüğe sahip arka ve 8MP çözünürlüğe sahip ön kamera yer alıyor.

Asus Zenfone 3 RAM noktasında 64GB depolama ile 4GB sunuyorken, 32GB depolama sunan modelde de 3GB RAM sunuyor.

USB Type-C, NFC, Cat.6 modem, 802.11ac Wi-Fi desteği ve tüm bu Zenfone 3 özelliklerine güç veren 3,000mAh değerinde batarya bulunuyor.

Zenfone 3 kamera detayları!

Yeni Asus Zenfone 3 arka kamera detaylarıiçin; Sony sensörü taşıyan çift led flaşlı, lazer otomatik odaklama sistemi, OIS-Optik Görüntü Sabitleyici- ve f/2.0 diyafram açıklığı bilgisi veriliyor.

Tüm bunlara ek olarak yeni Asus Zenfone 3 modelinin, parmak izi okuyucu sensör taşıdığını da belirtmek gerekiyor.

Zenfone 3 fiyatı!

Yeni Asus Zenfone 3 aralarında altın-gold-, mavi, siyah ve beyaz renk seçeneklerinin bulunduğu 4 farklı seçenek ile 249 Dolar fiyat etiketine sahip olacak.

 

>> Yeni Asus Zenfone 3 özellikleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here