Asus Zenfone 3 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Çıktı!

Zenfone 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı. İşte Zenfone 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi güncellemesi ile gelen özellikler!

Asus Zenfone 3

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan modeller arasında, Asus ZenFone 3 modeli de dahil oldu. Kısa bir süre önce Asus Zenfone 3 Android 7 Nougat güncellemesi yayınlandı.

Asus ZenFone 3 için Android Nougat çıktı!

Yeni yayınlanan Asus Zenfone 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte, birçok yeni özellik de beraberinde geliyor.

Asus Zenfone 3 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Aynı ekranda iki uygulamayı aynı anda kullanma, yenilenmiş bildirim merkezi tasarımı, ayarlar menüsündeki yeni görünüm, bildirim ikonları ve özelleştirmelerinde çeşitlendirme ve gece modu gibi pek çok yeni kullanım detayları, Zenfone 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile gelen yenilikler arasındaki öne çıkan detaylardan oluyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.