Youtube Video İndirme

Youtube video indirme işlemi ile Youtube çevrimdışı video izleme imkanı kazanabilirsiniz. Ayrıca indirilen Youtube videolarını, istediğin cihaza da aktarabilirsiniz.

Programsız Youtube video indirme!

Son dönemlerin en popüler video servisi, hiç şüphe yok ki Youtube olarak beliriyor. Kimi kullanıcılar da Youtube video indirme işlemi yaparak, istedikleri videoları internet bağlantıları hızlı iken veyahut çevrimdışı oldukları zaman mobil cihazlarından izlemek için yapıyorlar.

Youtube Video indirme

Youtube videolarını programsız indirme işlemi için ücretli veya ücretsiz olmak üzere birçok uygulama ve internet sitesi bulunuyor. Lakin, uygulama indirmek ve ücret ödemek istemeyen kişiler için Youtube’daki video indirme işlemleri için önemli bir internet sitesi alternatifi bulunuyor.

Clipconverter ile Youtube video indirme!

Clipconverter.cc isimli internet sitesi ile Youtube’daki videoları indirme işlemini kolaylıkla ve ücretsiz olarak yapmak mümkün durumda.

Clipconverter sitesini kullanmak ise oldukça basit. İndirmek istenilen Youtube videosunu, sitenin ilk sayfasındaki “Media Link” bölümüne yapıştırmak ve devam butonuna tıklamak gerekiyor.

Youtube Video indirme

Ardından ise clipconverter, Youtube video indirme öncesinde, kullanıcıya hangi çözünürlükte video indirmek istediğini soruyor. Böylece kullanıcılar, indirmek istediği Youtube videosunu istediği kalitede indirebiliyor.

Youtube Video indirme

Öte yandan clipconverter internet sitesi ile Youtube video indirme işleminin yanı sıra, Youtube videolarını belirli formatlara çevirerek indirmek de mümkün hale getirilmiş.

Ücretsiz ve tamamen tarayıcı üzerinden yapılan bu Youtube video indirme işlemi ile internet kotası öncesi izlemek istediğiniz videoları veya çevrimdışı mobil cihazınız üzerinden izlemek istediğiniz indirmeniz mümkün.

Ancak sistemi kullanırken açılan reklam sayfalarına dikkat etmek gerektiğini de söylemekte fayda var.

Son olarak belirtmek gerekirse clipconverter Youtube videolarını indirme yapabilmenin yanı sıra, farklı sitelerden video indirme işlemi de yapabiliyor. Bu noktada clipconverter ile hangi sitelerin videolarının indirilebileceği, kullanıcıların denemesi ile öğrenilebilir.

Son olarak ek bir açıklama yapmak gerekirse söz konusu bu programsız indirme işlemi sunan sistem, telif hakları bulunan müzikleri barındıran videoların indirilmesine izin vermiyor. Bu sebeple müzik videoları, clipconverter sistemi ile birlikte indirilemiyor.

Bir süre önce ise Google, yeni uygulaması ile Android YouTube video indirme hizmetini kullanıma resmi olarak açmış oldu.

1 yorum

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here