Yine Bir Samsung Galaxy S6 Alev Aldı!

Samsung Galaxy S6 yanma haberlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu. Bu defa Samsung Galaxy S6 alev alınca bir bebeği yaralamak üzereydi!

Samsung Galaxy S6 Alev Aldı

Samsung Galaxy S6 yanma haberlerinin bir yenisi de kısa bir süre önce İngiltere’nin Manchester şehrinden geldi. Aktarılan bilgilere göre alev alan Samsung Galaxy S6, az daha 6 aylık bir bebeğin yaralanmasına nedene oluyordu.

İngiltere’den de Samsung Galaxy S6 yanma olayı yaşandı!

Samsung Galaxy S6 Alev Aldı

İsminin Victoria Leeds olduğu öğrenilen 39 yaşındaki Samsung Galaxy S6 kullanıcısının başına gelen olay, dikkatleri üzerine topladı. Açıklanan bilgilere göre 6 aylık bebeğin odasında şarja takılı olan Samsung Galaxy S6 alev aldı.

Samsung Galaxy S6 Alev Aldı

Alevi fark eden Leeds tarafından verilen bilgilere göre şarja takılı olan Samsung Galaxy S6 modelinin dumanlar çıkartmaya ve kıvılcımlar saçmaya başlamış. Bir havai fişek gibi sıçramalar yaptığı belirtilen Samsung Galaxy S6, neredeyse 6 aylık erkek bebeğin yaralanmasına neden oluyordu.

Son dönemlerde Galaxy S6 yanma ve patlama haberleri iyiden iyiye artış göstermeye başladı. Lakin, henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here