Haber Tekno Sosyal Medya

Yıldız Teknik Üniversitesi, 12. İLTEK Günleri İle VR’ı Öne Çıkaracak!

12. iltek Günleri

Haberler

Yıldız Teknik Üniversitesi, 12. İLTEK Günleri İle VR’ı Öne Çıkaracak!

Yıldız Teknik Üniversitesi, bu yıl 12. İLTEK Günleri ile VR teknolojisini ön plana çıkarmayı amaçlıyor. İşte YTÜ 12. İLTEK Günleri ile ilgili detaylar!

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde faaliyetlerini sürdüren YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü, İletişim ve Bilişim Teknolojileri Günleri yani İLTEK Günleri ile etkinliklerine devam ediyor. Bu yıl 12. İLTEK Günleri ile IEEE Öğrenci Kulübü, etkinlik kapsamında günümüzün popüler teknoloji dalı sanal gerçeklik-VR ile öne çıkmaya hazırlanıyor.

12. İLTEK Günleri ne zaman başlıyor?

12. iltek günleri

28 mart tarihinde başlayıp, 30 mart tarihinde son bulacak ve toplamda 3 gün sürecek olan 12. İLTEK Günleri, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Davutpaşa Kampüsü’ndeki Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

12. iltek günleri

Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yoluna devam etmekte olan YTÜ IEEE isimli öğrenci kulübü, belirtildiği gibi VR teknolojisini deneyimleme imkanını etkinlik boyunca katılımcılarına yaşatmayı planlıyor. Bunlarla beraber birçok farklı gelişimin de sergileneceği etkinlik kapsamında, 21 farklı panel de düzenlenecek. Hem teknik hem de kariyer odaklı hazırlanacak ve gerçekleştirilecek olan bu 21 farklı panele ek olarak, ücretsiz eğitim süreçlerine de yer verilecek.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık