Yenilenmiş Galaxy Note 7 Burger King’de Alev Aldı!

Patlama sorunu giderilen ve değiştirilen yenilenmiş Galaxy Note 7 patlama haberleri artıyor. Şimdi de yenilenmiş Galaxy Note 7 Burger King'de alev aldı!

Samsung’un Galaxy Note 7 sorunu kapanmak bilmiyor. Her ne kadar patlama sorunu giderildiği iddiası ile dağıtımı başlanmış olsa da yenilenmiş Galaxy Note 7 patlama ve yanma haberlerinin de ardı arkası kesilmiyor.

Son olarak da yenilenmiş Galaxy Note 7 modeli, Burger King’de alev aldı.

Yenilenmiş Galaxy Note 7 alev aldı!

Yenilenmiş Galaxy Note 7

Güney Kore’de yaşanan bir olaya göre yenilenmiş Galaxy Note 7 modeli, Burger King restoranı içerisinde aniden alev aldı.

Yenilenmiş Galaxy Note 7 modelinin alev alması sonrasında restoran görevlileri, eldiven takarak yanan Galaxy Note 7’yi restoran dışına çıkarmaya çalıştı.

Yaşanan bu olay sırasında restoran içerisindeki kullanıcılar, yenilenmiş Galaxy Note 7 modelinin alev almasını ve sonrasında yaşananları kayıt altına aldı.

İşte yenilenmiş Galaxy Note 7 modelinin Burger King içerisinde alev alması sırasında kaydedilen video:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.