Yeni Wonder Woman Fragmanı Yayınlandı!

Bu yılın önemli filmleri arasında gösterilen Wonder Woman filmi için yeni bir fragman yayınlandı. İşte yeni Wonder Woman fragmanı!

DC’nin yapımlarından olan Wonder Woman, kısa bir süre sonra sinema dünyasında yerini almış olacak. 2017’nin yılının dikkat çekeceği düşünülen filmleri arasında yer alacağı tahmin edilen Wonder Woman filmi için bir yeni fragman daha yayınlanmış oldu.

Yeni bir Wonder Woman fragmanı daha!

wonder-woman

Başrollerinde; Gal Gadot, Chris Pine ve Robin Wright gibi isimlerin yer aldığı DC’nin yeni filmi için yayınlanan yeni fragmandan önce bahsetmek gerekirse Wonder Woman çıkış tarihi olarak 2 Haziran 2017 planlanmış durumda.

Wonder Woman yani Diana Prince karakterini canlandıracak olan Gal Gadot ismi için de beklentilerin bir o kadar yüksek tutulduğunu söylemekte fayda var. İşte kısa bir süre önce yayınlana yeni Wonder Women filminin fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.