Yeni Transformers Filminin Çekimleri Başlıyor!

Yeni Transformers Filmi

Sinema ve yabancı dizi dünyasında yaşanan hareketlilikler devam ediyor. Son olarak da Yeni Transformers filminin ismi ve çekimlerine başlanacağı tarih ile ilgili detaylar paylaşıldı!

Ayrıca Bakınız

Prison Break Geri Dönüyor: Prison Break 5. Sezon!

Yeni Transformers The Last Knight!

Resmi olarak kamuoyu ile paylaşılan bililere göre yeni Transformers filminin ismi Transformers The Last Knight olacak. Öte yandan paylaşılan bilgilere ek olarak, Transformers The Last Knight çekimlerinin de Haziran 2016 tarihinde resmen başlayacağı doğrulandı.

Yeni Transformers Filmi

Transformers 5: The Last Knight oyuncu kadrosu içerisinde; Mark Wahlberg ve Isabela Moner isimlerinin yer alacağı resmi olarak onaylandı. Transformers 5: The Last Knight çıkış tarihi için ise verilen bilgiler, vizyon tarihinin 23 Haziran 2017’yi işaret ediyor.

Yönetmen koltuğunda Michael Bay isminin oturduğu Transformers 5: The Last Knight filmi ile ilgili de kısa bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda filmin resmi adı ve çekimlerinin başlanacağı tarih doğrulanıyor.

 

>> Yeni Transformers 5: The Last Knight filmi ile ilgili sizin beklentileriniz hangi yönde?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.