Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni Transformers Filminin Çekimleri Başlıyor!

Yeni Transformers Filmi

Haberler

Yeni Transformers Filminin Çekimleri Başlıyor!

Yeni Transformers ile ilgili yeni gelişmeler paylaşıldı. Yeni Transformers filminin ismi ve çekimleri ile ilgili detaylar duyuruldu!

Sinema ve yabancı dizi dünyasında yaşanan hareketlilikler devam ediyor. Son olarak da Yeni Transformers filminin ismi ve çekimlerine başlanacağı tarih ile ilgili detaylar paylaşıldı!

Ayrıca Bakınız

Prison Break Geri Dönüyor: Prison Break 5. Sezon!

Yeni Transformers The Last Knight!

Resmi olarak kamuoyu ile paylaşılan bililere göre yeni Transformers filminin ismi Transformers The Last Knight olacak. Öte yandan paylaşılan bilgilere ek olarak, Transformers The Last Knight çekimlerinin de Haziran 2016 tarihinde resmen başlayacağı doğrulandı.

Yeni Transformers Filmi

Transformers 5: The Last Knight oyuncu kadrosu içerisinde; Mark Wahlberg ve Isabela Moner isimlerinin yer alacağı resmi olarak onaylandı. Transformers 5: The Last Knight çıkış tarihi için ise verilen bilgiler, vizyon tarihinin 23 Haziran 2017’yi işaret ediyor.

Yönetmen koltuğunda Michael Bay isminin oturduğu Transformers 5: The Last Knight filmi ile ilgili de kısa bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda filmin resmi adı ve çekimlerinin başlanacağı tarih doğrulanıyor.

 

>> Yeni Transformers 5: The Last Knight filmi ile ilgili sizin beklentileriniz hangi yönde?

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık