Yeni Tomb Raider Filminin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Lara Croft hikayesini, başa saracak olan yeni Tomb Raider filminin çıkış tarihi açıklandı. İşte Tomb Raider çıkış tarihi ve yeni Tomb Raider'ın detayları!

Yeni Tomb Raider Filmi

Oyun dünyasından sinema dünyasına transfer olan filmlerden Tom Raider, uzun bir aradan sonra yeniden beyazperdede yer almaya hazırlanıyor. Yeni gelen bilgilerde Tom Raider filminin çıkış tarihi ve başrol oyuncusu yer alıyor.

Tom Raider filminin çıkış tarihi ve başrol oyuncusu!

Açıklanan bilgilere göre yeni Tom Raider filminde başrol oyuncusu olarak Lara Croft karakterini Alicia Vikander üstlenecek.

Tomb Raider Filminin Çıkış Tarihi

Bilindiği gibi daha önce sinema dünyasında yerini alan Tom Raider filminde Lara Croft karakterini, başarılı oyuncu Angelina Jolie canlandırmıştı.

Tomb Raider Filminin Çıkış Tarihi

Hikayeyi en baştan konu alacak olan yeni Tom Raider filminin çıkış tarihi olarak ise, 16 Mart 2018 işaret ediliyor.

Yönetmen koltuğunda Roar Uthaug isminin oturacağı yeni Tom Raider filmi, MGN ve Warner Bros tarafından hazırlanıp sunulacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.