Yeni Steve Jobs Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Apple’ ın hem isim babası hem de günümüzde en önemli şirketlerden biri haline gelmesinde başı çeken isim olması Steve Jobs’ ı merak edilen bir kimse yapıyor. Ölümünün ardından, önce doğrudan kendi isteği ile hazırlanmaya başlanan Steve Jobs biyografi kitabının yayınlanmasının ardından farklı biyografi filmleri de çekildi.

- habertekno.com - habertekno - film fragmanları - sinema haberleri - vizyon filmleri - eren ertem (2)

Bu çekimlerden yapımı tamamlanan bir diğer Steve Jobs filmi, 9 Ekim 2015 tarihinde seyirci ile buluşacak. Vizyon öncesi gün itibariyle doğrudan yapımcı ve dağıtıcı firma olan Universal Pictures tarafından ilk resmi fragman da yayınlanmış oldu.

- habertekno.com - habertekno - film fragmanları - sinema haberleri - vizyon filmleri - eren ertem (4)

Biyografi filmi olarak tasarlanan Steve Jobs 2015 filmi, önceki filmlerle benzer şekilde Jobs’ ın teknolojiye, Apple ile yön verişini kurguluyor. Danny Boyne yönetmenliğinde tamamlanan filmde, Steve Jobs karakterini Michael Fassbender üstlenirken yine Apple’ ı Jobs ile beraber kuran Steve Wozniak karakterini de Seth Rogen ismi üstleniyor.

Söz konusu biyografi filminin yayınlana resmi fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.