Yeni Star Wars: Rogue One Fragmanı Yayınlandı!

Hayranlarının merakla beklediği yeni Star Wars: Rogue One filmi için, bir fragman daha yayınlandı. İşte yeni Star Wars: Rogue One fragmanı!

Star Wars: Rogue One

Uzun yıllar sonra yeniden sinema dünyasına geri dönen ve yıllık olarak yoluna devam edecek Star Wars film serisinin ara filmi Star Wars: Rogue One ile ilgili reklam çalışmaları hız kazanmış durumda. Son olarak, bir yeni Star Wars: Rogue One fragmanı daha yayınlandı.

Star Wars: Rogue One

Bir yeni Star Wars: Rogue One fragmanı daha!

Esas Star Wars senaryosundan farklı olarak Jyn Erso’nun geçmişine de odaklanacak olan yeni Star Wars: Rogue One, 16 Aralık 2016 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Vizyon tarihi yaklaştıkça, Star Wars: Rogue One ile ilgili yeni detaylar da aktarılıyor. Son olarak da bir yeni Star Wars: Rogue One fragmanı daha yayınlandı.

İşte resmi olarak yayınlanan ikinci Star Wars: Rogue One fragmanı:

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.