Yeni Star Trek Beyond Fragmanı Yayınlandı!

2016'nın merakla beklenen filmi Star Trek Beyond filminin yeni fragmanı yayınlandı. İşte yeni Star Trek Beyond fragmanı!

Yeni Star Trek Beyond Fragmanı

Bilim-kurgu film dünyasının efsane filmlerinden olan Star Trek, 2016 yılı ile yeniden hayat buluyor. 2016 yılının merak edilen filmlerinden olan yeni Star Trek Beyond fragmanı da, meraklı bekleyişi artırmış oldu.

Yeni Star Trek Beyond fragmanı!

Yeni Star Trek Beyond

Yeni Star Trek Beyond filminin yönetmen koltuğunda, Justin Lin isminin görüldüğü filmin başrol oyuncuları ise; Chris Pine, Zoe Saldana, Karl Urban, Zachary Quinto şeklinde sıralanıyor.

İşte 26 Ağustos 2016 tarihinde vizyonda yerini alacak olan yeni Star Trek Beyond fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.