Yeni Speck iPhone 6s/6s Plus Kılıfları Duyuruldu!

Speck iPhone 6s/6s Plus

Günümüzde akıllı telefonlar kadar, akıllı telefon kılıfları ve aksesuarları da büyük önem taşır hale geldi. Hem koruma hem de tasarım için kullanılan akıllı telefon kılıfları için özel firmalar dahi varlığını sürdürüyor. Bu firmalardan önde gelen iPhone kılıf ve aksesuar üreticilerinden Speck, yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus kılıf modellerini duyurdu!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

Yeni Speck iPhone 6s-iPhone 6s Plus kılıfları!

Speck iPhone 6s/6s Plus

Özel tasarımları ile hem kadın hem de erkek kullanıcılar için özel iPhone kılıfları üreten Speck firması, yeni İlkhabar/Yaz olarak isimlendirdiği kılıf modellerini satışa sundu.

Tasarım detayları kadar, koruma yönünden de önemli ürünleri olan Speck, iPhone kılıfları için askeri sınıf koruma sunduğunu dile getiriyor.

Speck iPhone 6s/6s Plus

Yeni Speck iPhone 6s ve iPhone 6s Plus kılıfları için İlkbahar-Yaz koleksiyonu denmesinin sebebi olarak ise, kılıfların sahip olduğu renk ve desenlerin Yaz aylarına uyumluluğu gösteriliyor. Anlaşılan o ki Speck firması, yeni iPhone 6s/6s Plus kılıfları ile modayı yakından takip eden kadın kullanıcıları hedef almış.

Speck iPhone 6s/6s Plus

Yeni Speck iPhone6s/6s Plus kılıflarının ücretlendirmesi ise, desen ve özelliklerine göre 34 Dolar-59 Dolar arasında sıralanıyor.

 

>> Yeni Speck iPhone 6s/6s Plus kılıfları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.