Yeni Sony Xperia X Modeli Görüntülendi!

2017 yılında duyurulması beklenen yeni Sony Xperia X modeli ile ilgili görsel sızıntı paylaşıldı. İşte yeni Sony Xperia X!

2016 yılının son dönemlerinde, Sony’nin 2017 yılında iki farklı Xperia modeli duyuracağı ve bunların yeni Xperia XZ ve Xperia X olduğu dile getiriliyordu. Yeni Xperia X modeli ile ilgili de kısa bir süre önce sızıntı görsel paylaşıldı.

Yeni Sony Xperia X nasıl olacak?

Ortaya çıkan görselde, “New Xperia X” yani “Yeni Xperia X” isimlendirilmesinin kullanıldığı modelin ekranı yansıtılmış. Söz konusu bu modelin teknik detayları ile ilgili ipuçları yer almıyor. Lakin, görselden anlaşıldığı kadar yeni Xperia X modelinin ciddi anlamda inceltilmiş bir kasaya sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Yeni Sony Xperia X

Öyle görünüyor ki Sony, 2017’nin şubat ayında duyuracağı yeni akıllı telefon modellerinden ekran-kasa oranında iyileştirme yaparken, cihazın inceliğine de ayrı bir çalışma gerçekleştirmiş olacak.

Son olarak belirtmek gerekirse, her ne kadar söz konusu görselde yeni Xperia X ismi yer alsa da, Sony’nin farklı bir isimlendirme ile çıkış yapabileceği de ortaya atılıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here