Yeni Snapchat Ücretli Filtreleri!

Snapchat'e yeni ücretli filtre seçenekleri ve özellikleri geldi. İşte yeni Snapchat filtreleri ile ilgili detaylar ve ek özellikleri!

Yeni Snapchat Ücretli Filtreleri

Snapchat yeni filtre seçenekleri ve ek özellikleri ile güncellenmeye devam ediyor. Son olarak da hem Android hem de iOS platformları için güncelleme alan Snapchat, yeni ücretli filtre seçeneklerini kullanıcılarının beğenisine sundu. Yeni filtreler hem beraberinde ek özellikler de getirerek kullanıcılarını etkilemeyi planlıyor.

Yeni Snapchat Geofilters fitresi ve diğer özellikler!

Kısa bir süre önce gelen yeni Snapmap özelliği sonrasında, platforma yenilikler getirilmeye sürdürülüyor. Öncelikle dikkat çeken Geofilters ile ilgili bilgi vermek gerekirse söz konusu bu yeni Snapchat filtresi, doğum günü ve benzeri özel günler için hazırlanmış olan bir fitre olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama içi satın alma ile beraber 5.99 dolar değerinde bir etikete sahip olan yeni Geofilters fitresi, etkinliklere özel tasarım sunuyor.

Yeni Snapchat Ücretli Filtreleri

Filtrelerden farklı olarak paperclip isimli yeni bir sistem özelliği daha getiriliyor. Bu özellik le beraber atılan snap’ler üzerine internet bağlantısı linki yani IRL eklemek mümkün hale geliyor.

Öte yandan yeni Backdrops ile birlikte snap’lerin arka planlarını değiştirmek mümkün hale gelecek. Ek olarak yeni robotik ses filtreleri de yeni Snapchat güncellemesi ile birlikte kullanıcılar için hazırlana özellikler arasında yer alıyor.

Paylaş
Melissa Angel
Viyana'dan sinema ve teknoloji ile ilgili araştırmalarını aktaran Melissa Angel, iyi bir izleyici ve okuyucu olmasının yanı sıra, farklı kaynakları takip ederek haberlerini hazırlıyor.