Yeni Samsung Galaxy S6 Reklamında Rita Ora Yer Aldı!

Teknoloji firmaları özellikle akıllı cihazları için gerek TV gerekse de internet reklamlarında ünlü isimlere yer vermeye başladı. Bu uygulamayı en çok kullanan marka hiç şüphesiz Samsung olarak öne çıkıyor. Bilindiği üzere daha önce Samsung, Galaxy Gear akıllı saatleri reklamları için ünlü futbolcu Lionel Messi ile de anlaşmaya gitmişti.

Bu kez ise Samsung, aslında yeni kullanmaya başlamadığı ama Galaxy S6 ile öne çıkardığı kablosuz şarj reklamı için, ünlü İngiliz şarkıcı ve oyuncu olan Rita Ora ile kamera karşısına geçti. 1 dakikanın altında bir süreye sahip olan TV reklam filmi, Samsung Galaxy S6 kullanan Rita Ora’ nın stüdyo çalışmaları sırasında kolaylıkla nasıl akıllı telefonunu şarj edebildiğini kurguluyor. Reklam kapsamında ise farklı bir noktaya değinilmemiş. Zira TV reklamı, doğrudan Galaxy S6’ nın kablosuz şarj özelliği için hazırlanmış.

İzlemek isteyen kullanıcılar için söz konusu TV reklam filmi:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.