Samsung Galaxy Note 9 Fiyatları

Samsung Galaxy Note 9 fiyatları paylaşıldı. Buna göre Note 9 128GB ve 512GB depolama alanları ile birlikte gelecek ve fiyat aralığı 900 dolar ile 1250 dolar aralığında olacak. Bu fiyatlar gerçeği yansıtıyor ise 512GB modelinin, iPhone X modelinde çok daha pahalı olacağını söylemek mümkün.

Galaxy Note 9 fiyat listesi sızdırıldı!

Endonezya’da bir elektronik mağazasının afişleri ile birlikte merak konusu haline gelen yeni Note modelinin fiyatları ortaya çıktı. Listede iki farklı depolama alanına sahip cihazın fiyatları yer alıyor. Buna göre şu şekilde bir sıralama mevcut:

  • Note 9 256 GB fiyatı: 936 dolar
  • Note 9 512 GB fiyatı: 1,214

Samsung Galaxy Note 9 Fiyatları

Fiyatları dolar kuruna çevirdiğimiz vakit, yukarıdaki gibi bir liste kendini gösteriyor. Sızdırılan afişlerde ne yazık ki teknik özellikler ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Daha önce yeni modelin 512GB dahili depolama alanı ile birlikte gelebileceğine ilişkin iddialar ortaya atılmıştı. Şimdi de bu afişin sızdırılması ile birlikte kesin bir kanaate varılmış olunuyor. Zira Samsung Mobile tarafından daha önce yayınlanan videolarda, Note 9’un batarya boyutunun yüksek olacağı bilgisi ile birlikte depolama alanına da vurgu yapılıyordu.

Daha önce de Amazon ve benzer ticaret portallarının, tanıtımdan önce fiyat listelerinin ortaya çıkması gibi durumlar ile karşılaşılıyordu. Bu defa da farklı bir şekilde sızıntı bilgi gündeme gelmiş oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here