Yeni Rogue One: A Star Wars Story Fragmanı Yayınlandı!

Kısa bir süre önce yeni Rogue One: A Star Wars Story fragmanı yayınlandı. İşte yeni yayınlanan Rogue One: A Star Wars Story fragmanı!

Uzun yıllar sonra yeniden beyazperde de can bulan Star Wars efsanesi, bundan böyle düzenli olarak sinema severler ile buluşmaya devam edecek.

Ana hikayeden bağımsız olarak Disney tarafından hazırlanan yeni Rogue One: A Star Wars Story filmi için de, yeni bir fragman yayınlandı.

Yeni Rogue One A Star Wars Story Fragmanı

Yeni Rogue One: A Star Wars Story fragmanı!

Belirtildiği gibi Rogue One: A Star Wars Story filmi, Star Wars serisinden bağımsız olarak hazırlanmış bir film. Nitekim, ana konu ile ilgili paralel giden bir serüven yaşanmayacak.

Rogue One: A Star Wars Story çıkış tarihi olarak da, 16 Aralık 2016 gösteriliyor.

İşte yeni yayınlanan Rogue One: A Star Wars Story fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.