Haber Tekno Sosyal Medya

Yeni Pokemon Go Güncellemesi ile İlgili Detaylar!

Yeni Pokemon Go Güncellemesi

Haberler

Yeni Pokemon Go Güncellemesi ile İlgili Detaylar!

Önümüzdeki ay çıkacak yeni Pokemon Go güncellemesi ile düello özelliği kullanıma sunulacak. İşte Pokemon Go güncellemesi ile ilgili detaylar!

Her ne kadar popülaritesini yitirmiş olsa da Pokemon Go güncellemeleri ve geliştirmeleri dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak yeni Pokemon Go güncellemesi ile ilgili detaylar ortaya çıktı!

Yeni Pokemon Go güncellemesi!

Yeni Pokemon Go Güncellemesi

Önümüzdeki ay yayınlanması beklenen yeni Pokemon Go güncellemesi ile birlikte, uzun süredir beklenen düello sistemi aktif olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak.

Bununla beraber yeni Pokemon Go güncellemesi ile 100 yeni Pokemon’un daha kütüphaneye eklenmesi ve Pokemon mücadele seviyesinin, 3654 seviyesine çıkarılması bekleniyor.

Hala daha ülkemiz için resmi olarak Pokemon Go kullanıma sunulmasa da, iOS tarafında mağaza değiştirerek ve Android tarafında APK indirerek, yeni Pokemon Go güncellemesi erişmek mümkün olacak.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
2 Yorum

2 Comments

 1. Haber Tekno Okuru

  17 Kasım 2016 at 21:57

  Merhaba ben habertechno . com sahibiyim gecen gun emirhan diye bir arkadas soru sormus sizde kopyadir demissiniz ancak cogu teknoloji sitesinde bu newspaper temasi kullaniliyor

  • melih m.

   17 Kasım 2016 at 23:01

   Çakma domain 😀

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık