Yeni Philips Power Sensor Monitör Duyuruldu!

Philips markası, yeni Power Sensor monitör modelini duyurdu. İşte yeni Philips Power Sensor monitör ile ilgili detaylar ve fiyatı!

Philips PowerSensor Ekran

Philips markasını taşıyan ve Power Sensor ekran ismi birlikte yeni bir monitör modeli duyuruldu. Yeni Philips Power Sensor monitör, beraberinde birçok yeniliği de getiriyor.

Yeni Philips Power Sensor monitör!

Philips PowerSensor Ekran

Aktarılan bilgilere göre IPS panel ile birlikte Power Sensor, 16:10 oranına sahip. Power Sensor ile birlikte yaklaşık yüzde 80 değerine ulaşan enerji tasarrufu vaat eden yeni Philips monitör, mavi ışık ayarı için LowBlue moduna da sahip.

240B7QPJEB/240B7QPTEB kodunu taşıyan yeni Philips monitör fiyatı, belirtilen modellere göre 289 ve 319 dolar olarak belirlenmiş.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.