Yeni Paint için Video Yayınlandı!

Microsoft'un Windows 10 için hazırladığı yeni Paint uygulaması ile ilgili video yayınlandı. İşte yeni Paint ile ilgili detaylar!

Yeni Paint

Microsoft’un çok uzun süredir Windows 10 işletim sistemi ile birlikte sunduğu ve Windows için bir efsane haline gelen Paint, Windows 10 için yenilendi ve yeni Paint ile ilgili bir video da yayınlandı.

Yeni Paint için video yayınlandı!

Basit bir görüntü işleme ve oluşturma yazılımından çok daha fazlası olma yönünde atılan ilk büyük adımlardan birine sahip olan yeni Paint, Windows 10 ile birlikte önemli bir hale gelmeye başlayacak gibi görünüyor.

Tamamıyla yeni bir tasarım anlayışına geçen yeni Paint ile artık 3D tasarım desteği de Windows 10 ile birlikte kullanıcılara sunulmuş durumda.

Yeni Paint

Şu an için katmanlı bir yapı tasarımı imkanı sunamayan yeni Paint, güncellemeden sonra Windows 10 ile önümüzdeki dönemlerde katman sistemine de geçecek gibi görünüyor.

Yeni Paint Photoshop’a rakip mi olacak?

Microsoft’un sessiz sedasız geliştirdiği ve bir anda ortaya çıkardığı yeni Paint, öyle görünüyor ki Photoshop ve Affinity Photo uygulamalarına kafa tutabilecek bir sistem haline gelme amacı ile gelişim gösterecek.

Son olarak yeni Paint görüntü işleme yazılımı için hazırlanan videoyu, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilir ve yeni Paint ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

1 yorum