Yeni OnePlus 3 Görüntüsü Yayınlandı!

OnePlus 3 Görüntüsü

OnePlus 3 modeli ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak ise OnePlus3 modeline ait olduğu iddia edilen bir görsel sızdırıldı. Söz konusu bu görselden anlaşıldığı üzere, daha önce gelen metal kasa tasarımı bilgisi kendini gösteriyor.

Ayrıca Bakınız

Android N Özellikleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

OnePlus 3 görüntüsü paylaşıldı!

Bahsedildiği gibi OnePlus 3 görselinde, yeni modelin yekpare bir metal kasa tasarımına sahip olduğu görülüyor. Tek bir arka kamera sensörü olduğu da görünen yeni OnePlus 3, tasarım olarak farklı bir yapı kazanmışa benziyor.

Yeni OnePlus 3 Görüntüsü

Son olarak, önceki sızıntı bilgilerle ortaya çıkan OnePlus 3 özelliklerine değinmek gerekirse OnePlus 3 için; 5.5inç Full HD ekran, Snapdragon 820 işlemci, 300mAh değerine sahip batarya, 32GB dahili depolama, 4GB veya 6GB RAM ve OxygenOS 3.0 Android arabirimi ile geleceği söyleniyor.

OnePlus 3 çıkış tarihi için ise Mayıs sonu-Haziran başı tahmin ediliyor.

 

>> Yeni OnePlus 3 görüntüsü ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.